Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GlenDronach 1995 19yo PX Sherry bottled for M&P Poland 53,6%
#31
konio23 napisał(a):Jeżeli ktoś ma jeszcze ochotę to radzę się decydować. Byłem dzisiaj w M&P i cena którą wystawił Mod to jest tylko przy przedpłacie,póżniej będzie drożej,dużo drożej powyżej ośmiu stów.Tyle w ramach nowości.

A swoją drogą tak sie zastanawiam czy w październiku na degustacji M&P będzie 50 % off ?
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#32
morgan82 napisał(a):A swoją drogą tak sie zastanawiam czy w październiku na degustacji M&P będzie 50 % off ?
Morgan, o jakiej degustacji mówisz?
Odpowiedz
#33
Jeżeli będzie to niestety od ceny regularnej, którą chcą ustanowić na ponad 800 zł... szaleństwo Smile
Odpowiedz
#34
Regularna cena półkowa powyższego bottlingu wynosi 810PLN. Single Caski na pofestiwalowej wyprzedaży nie były i nie będą objęte 50% rabatem.
Odpowiedz
#35
A w październiku salony M&P organizują targi win i przy okazji whisky. Można wtedy kupic sporo za 50 % ( wiekszość to podstawowe wypusty ale warto zrobić zakupy na zimę ) . I tak się zastanawiam czy będzie ten GD .
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#36
SingleMaltMinisMan napisał(a):Regularna cena półkowa powyższego bottlingu wynosi 810PLN. Single Caski na pofestiwalowej wyprzedaży nie były i nie będą objęte 50% rabatem.

Ale ten jest rozlany dla M&P a w rok temu można było kupić tego 11 letniego w 50 % rabacie .
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#37
Też mam taką nadzieję. 810 to ździerstwo, ale jak się okaże przynajmniej tak dobry jak Parliament, to za 400 chętnie się zaopatrzę.
Odpowiedz
#38
Neptune napisał(a):Też mam taką nadzieję. 810 to ździerstwo, ale jak się okaże przynajmniej tak dobry jak Parliament, to za 400 chętnie się zaopatrzę.

A ja mam nadzieję że specjalnie cenę taką dali żebyśmy później mogli ją kupić na 50 % , ale cena wyjściowa mogłaby być trochę niższa .
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#39
coś tam wiadomo ;-)
Odpowiedz
#40
Piątek/sobota może już się pojawi w sklepie. Zatem w miarę możliwości prośba powoli o wpłaty.
Gdyby komuś brakowało numeru konta to :

06 1140 2004 0000 3902 5410 0626

Imię Nazwisko: Szanowny Pan Szakal Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości