Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Z] Bodegas de Jerez de la Frontera
#21
fajnie że udało sie zamknąć :!:
dzięki ;-)
Odpowiedz
#22
tomaj676869 napisał(a):fajnie że udało sie zamknąć :!:
dzięki ;-)

Nie ma za co. Z zamknięciem butli raczej nie było kłopotu Wink

Pzdr.
Odpowiedz
#23
bardzo ładny zestaw! cieszę się, że dojdzie to do skutku choć jak widać łatwiej na forum o whisky zamknąć sampling butelki sherry niż whisky :lol:
Odpowiedz
#24
cubus napisał(a):bardzo ładny zestaw! cieszę się, że dojdzie to do skutku choć jak widać łatwiej na forum o whisky zamknąć sampling butelki sherry niż whisky :lol:


Myślę, że tak źle nie jest, poza tym sherry to egzotyka. A jakbyśmy mogli 30-letnie malty samplować w cenach pomiędzy 50 a 100 Eur, to samplingi były by na porządku dziennym, no ale niestety.

Butle zamówione.

Pzdr.
Odpowiedz
#25
Swietne wiesci z rana, dzieki malthead!
Odpowiedz
#26
p4blo napisał(a):Swietne wiesci z rana, dzieki malthead!

Nie ma sprawy. Polecam się na przyszłość. ;-)
Odpowiedz
#27
Mały update:

Wszystkie butle na miejscu w Limburgu. Postaram się przy okazji o jakieś foto.

Jest dobrze.
8-)
Odpowiedz
#28
Jutro a najpóźniej po jutrze przygarnę wszystkie te piękne buteleczki, które grzecznie czekają sobie na mnie w Limburgu. Wrócą ze mną do Katowic zaraz po WhiskyFair, więc sampling już niebawem 8-)

W najbliższych dniach będę wysyłał PMy.

Adios Amigos
Wink
Odpowiedz
#29
Witam wszystkich.

Czas powoli zamknąć temat tego samplingu więc właśnie przed chwilą rozesłałem info o płatnościach na PMy.

Proszę o informacje zwrotne komu co i jak wysyłać czy przechować - od wyboru do koloru. No i pamiętajcie o adresach albo o informacji typu "jak zwykle" Wink


Pozdrawiam.
Odpowiedz
#30
Paczka doszła, wszystko ok. Opakowanie i etykietki - jak zawsze, klasa Smile PX ma niesamowity kolor, jestem ciekaw czy reszta zmysłów będzie miała podobną ucztę.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości