Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kielszek Smak Whisky
#61
Pytanie w sprawie kieliszków:
Mam kilka kieliszków w/w ale brak właściciela. Jakiś czas temu przyszły chyba z samplami do mnie i komuś je miałem przekazać. Miały być chyba piokilera a później chyba nie . Rafał może Ty pamiętasz? Albo Piter Ty ?
Druga sprawa jeszcze jest jeden , ktoś z Krakowa miał odebrać osobiście i cisza. Sprawa dawana ale teraz przeglądając szafę widzę że jest. Właściciela proszę o kontakt.

I jak już piszę o kieliszkach Rafał wiem że będzie wszystko przygotowana na perfekto Smile ale czy mam zabierać na spotkanie jakieś szkło swoje ?
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#62
Ja chętnie je wezmę jak nikt nie chce Big Grin Mój się potłukł, to znaczy żona mi potłukła :evil:
Odpowiedz
#63
snoop napisał(a):Ja chętnie je wezmę jak nikt nie chce Big Grin Mój się potłukł, to znaczy żona mi potłukła :evil:

Czy została odpowiednio ukarana? :lol:
Odpowiedz
#64
snoop napisał(a):Ja chętnie je wezmę jak nikt nie chce Big Grin Mój się potłukł, to znaczy żona mi potłukła :evil:

Czas najwyższy postarać się o nowy kieliszek np. w postaci Copity Tongue
Odpowiedz
#65
cubus napisał(a):
snoop napisał(a):Ja chętnie je wezmę jak nikt nie chce Big Grin Mój się potłukł, to znaczy żona mi potłukła :evil:

Czy została odpowiednio ukarana? :lol:

Uuuuuuu nawet nie wyobrażasz sobie jak bardzo :mrgreen:
Odpowiedz
#66
Przez tydzień obiadków Ci nie gotowała , hę ? :mrgreen:
Odpowiedz
#67
Morgan na spotkaniu szkoło będzie zapewnione Wink Chyba, że masz swój ulubiony kieliszek to wtedy bierz śmiało.
Odpowiedz
#68
Bartek napisał(a):Morgan na spotkaniu szkoło będzie zapewnione Wink Chyba, że masz swój ulubiony kieliszek to wtedy bierz śmiało.

Eee pasuje mi każdy kieliszek który nie jest pusty :lol:
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#69
Bartek napisał(a):...Chyba, że masz swój ulubiony kieliszek to wtedy bierz śmiało.

Bartek myślisz że wypada? :lol: :lol: :lol:


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#70
Eee, przynajmniej ciemny, nie będziesz się sugerować kolorem whisky :lol:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości