Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kielszek Smak Whisky
#31
Poproszę o wysyłkę jak już na spokojnie będzie wiadomo w czym opatulony będzie kieliszek.
Nie spieszy się. Wink
Proszę również numer konta na priv.
Odpowiedz
#32
Ja również poproszę o przesyłkę na spokojnie i numer konta.
Odpowiedz
#33
Ok, to możemy zrobić tak, że dowiem się ile przesyłka kosztuje, bo warto zaznaczyć "Uwaga szkło", a to chyba dodatkowa opłata. Jak wyślę to opdam już całkowitą kwotę do przelewu

Dziś zanosiłem jeden kieliszek w pudełeczku do pracy owinięty w bąbelkową i wygląda na to, że jak owinę bardziej i nie będzie latał po pudełeczku to nic mu się nie stanie Smile
Odpowiedz
#34
Sendilkelm napisał(a):Ok, to możemy zrobić tak, że dowiem się ile przesyłka kosztuje, bo warto zaznaczyć "Uwaga szkło", a to chyba dodatkowa opłata. Jak wyślę to opdam już całkowitą kwotę do przelewu

Dziś zanosiłem jeden kieliszek w pudełeczku do pracy owinięty w bąbelkową i wygląda na to, że jak owinę bardziej i nie będzie latał po pudełeczku to nic mu się nie stanie Smile
I napelnij go jakims przednim maltem. Wink
Pozdrawiam Grzegorz

[Obrazek: MFW+drinking+whisky+Apple+Juice+_420e695...05c4f8.gif]

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ">http://www.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ</a><!-- m -->
Odpowiedz
#35
Święte słowa menran
Odpowiedz
#36
Sendilkelm napisał(a):Dziś zanosiłem jeden kieliszek w pudełeczku do pracy owinięty w bąbelkową

Rozumiem że do degustacji Wink
Odpowiedz
#37
menran napisał(a):I napelnij go jakims przednim maltem. Wink

Big Grin


Ok to czekam na info odnośnie całkowitego kosztu. Smile
Odpowiedz
#38
Ja swoje Rafał odbiorę w kwietniu na spotkaniu Smile
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#39
morgan82 napisał(a):Ja swoje Rafał odbiorę w kwietniu na spotkaniu Smile

Teraz tak pomyślałem, że odbiór na spotkaniu może być ryzykowny, hehe. Jak dojść z nimi bezpiecznie do hotelu mając w organiźmie ponad 20 dramów :roll: Big Grin Dobrze, że będę miał dwa, zawsze jest możliwość, że jeden przetrwa Big Grin
Odpowiedz
#40
snoop napisał(a):
morgan82 napisał(a):Ja swoje Rafał odbiorę w kwietniu na spotkaniu Smile

Teraz tak pomyślałem, że odbiór na spotkaniu może być ryzykowny, hehe. Jak dojść z nimi bezpiecznie do hotelu mając w organiźmie ponad 20 dramów :roll: Big Grin Dobrze, że będę miał dwa, zawsze jest możliwość, że jeden przetrwa Big Grin

Trzeba było rezerwować bliżej - zmniejszył byś ryzyko potłuczenia kieliszków (i nie tylko) Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości