Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Grants
#21
cena masakra, wątpię aby za taką sumę znalazła nabywcę choć ciekaw jestem jej wartości
Odpowiedz
#22
No tak o jedno zero się gość machnął Smile
Odpowiedz
#23
Grants 1968 pewnie ma 47lat jak większość whisky na tej stronie ogłoszeniowej
Odpowiedz
#24
maciej2888 napisał(a):Grants 1968 pewnie ma 47lat jak większość whisky na tej stronie ogłoszeniowej

Nie no 47 lat to on nie ma Smile jest to zwykły blend kilku letni ( NAS ) butelkowany w latach 60 tych. A że troche poleżał u kogoś w szafie do lat dzisiejszych to już inna sprawa. Musimy to rozgraniczyć bo nie wiadomo kto czyta nasze forum i różnie ktoś może to odczytać .
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#25
Maciej chyba szydził z ignorancji Januszów, dla których 12 letnia whisky stojąca przez 30 lat na półce, to whisky 42 letnia. Wink
Odpowiedz
#26
Dlatego mamy takie ceny za podstawki ,które to butelki u niektórych dojrzewają w barku ,gdzie są dostępne takie barki ? :lol:
Odpowiedz
#27
maciej2888 napisał(a):Dlatego mamy takie ceny za podstawki ,które to butelki u niektórych dojrzewają w barku ,gdzie są dostępne takie barki ? :lol:
Jak ktoś znajdzie taki sklep to ja tez taki barek zakupię :-D
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#28
co do 25yo to moim zdaniem porównując do innych blendów z tego przedziału cenowego "robi robotę" . osobiście piłem i mam nawet butelkę w domu. co do tańszych wydań tego blendu to polecam Voyagera (dostępny na bezcłowych za około 20E).
Co do ogłoszenia , które znalazł Marcin S to jest to butelka którą bez większych kłopotów można kupić na e-bay za 100E lub w whisky exchange.
A w ogóle jeśli ktoś z was ma jakieś wydanie whisky Grant's i chciałby się wyzbyć to ja z miłą chęcią odkupię. Grant's to ta marka, do której mam sentyment i jedyny blend, który zbieramSmile Więc jak coś zalega wam w barku to proszę o kontaktBig Grin
Odpowiedz
#29
do sprzedaży własnie wchodzi Grant's 18 w nowym opakowaniu
Odpowiedz
#30
Są już fotki ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości