Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Grants
#1
Grants dostał nowy drewniany domek.

http://www.scotchmaltwhisky.co.uk/grants25yearold.htm
Odpowiedz
#2
ładny karmnik. Nawet złoty celownik narysowali, żeby ptakom łatwiej było trafić do dziurki :lol:

podoba mi się
Odpowiedz
#3
Eleganckie, ja powiem tak moj pierwszy trunek jaki otrzymałem w preznecie, akurat nie ten haha ale ta marka, zawszę będę miał słabość
Odpowiedz
#4
Tak, kiedyś też to był mój ulubiony blend
Odpowiedz
#5
A mówiliscie że stare destylaty się kończą a tu taki ładny drewniany domek Smile na bogato Confusedhock: 167 funtów
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#6
Wiem że tutaj w większości miłośnicy SM ale skoro powstał temat tej marki chętnie poczytam co o niej sądzicie o jej gatunkach.
Odpowiedz
#7
Myślę, że jak na blend to bardzo w tej kategorii przyzwoita whisky, aczkolwiek popijam ją jedynie z colą, a nie wszystkie takie blendy z colą mi smakują. 12yo też przyzwoity poziom w swej kategorii. 18yo mam w kolekcji i nie piłem. Co do 25 yo jak się domyślacie znam tylko z poziomu oglądania drewnianego domku i dopóki nikt mi nie sprezentuje to pewnie w życiu nie spróbuje. Z drugiej strony jakbym musiał wybrać coś z tej kategorii ( JWBlue, Ballentines 30, Cutty Sark 30 etc) to kto wie, czy nie poleciałbym na niego...
Odpowiedz
#8
Grant's Sherry cask to jeden z moich dwóch sprawdzonych wyborów na alkohol w chude miesiące (drugim jest standardowa Balantyna). Szału nie robi, ale szczerze mówiąc nie znalazłem innej szkockiej w podobnym przedziale cenowym która by oferowała podobną pijalność. Chociaż konkurencja też za duża nie jest (takie wybryki jak JW RL...).
Odpowiedz
#9
Tak jak i Szpachla napisał - Sherry cask daje radę. Na imprezy rodzinne gdzie wiem, że SM nie zostanie doceniony to wg. mnie najlepszy wybór szczególnie, że jest atrakcyjny cenowo i często go można kupić w dyskontach. Obecnie w ofercie chyba tylko Master Blenders edition która też ujdzie. Z pewnością w kategorii najtańsze blendy (do 60zł) wybrałbym właśnie Grantsa sherry cask. 12 da się pić bez coli Smile Ostatnio w barze tylko to mieli z whisky i nie cierpiałem pijąc jedną za drugą z lodem i w hałasie Smile Tylko właśnie... do SM nie można porównywać. Jest to alkohol, że tak powiem imprezowy i niech będzie dla niewtajemniczonych jedynie zachętą do wejścia w Single Malt.
Odpowiedz
#10
No właśnie a co sądzicie o tej Master Blenders Edition???? w dyskoncie B 0,7 jest w promocji 49,99 zł,organizowałem ostatnio spotkanie dla sponsorów klubu w którym działam cena skusiła i zakupiłem 10 butelek powiem szczerze nie zawiodłem się.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości