Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konkurs
#1
Serwus Wszystkim zainteresowanym.
Podczas oststniego samplingu Kavalana dzieki uprzejmości Daniela O dostałem dwa darmowe sampelki. Zakupy robilismy wspólne więc i sampeli sa wspólne.
Nie miałem za bardzo czasu na wymyslenie jakiegoś super hiper konkursu ale..... sampelki zostana zabrane na nasze spotkanie w kwietniu bo bedzie sporo osób. Po tym jak już spróbujemy wszystkich butelek może uda się zrobic mega szybkie głosowanie.
1. Sampel numer jeden powędruje do osoby , która jest właścicielem najsmaczniejszej whisky .
2. Sampel numer dwa powędruje do osoby , która jest właścicielem whisky która wypadła najgorzej Confusedhock:

Ceny naszych butelek są a przynajmniej miały byc w tym samym przedziale cenowym ( tym górnym ) więc chyba to jest uczciwe.
Jeżeli nie będzie sprzeciwów co do tego konkursu to w taki sposób rozadmy sampelki.
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#2
morgan82 napisał(a):1. Sampel numer jeden powędruje do osoby , która jest właścicielem najsmaczniejszej whisky .
2. Sampel numer dwa powędruje do osoby , która jest właścicielem whisky która wypadła najgorzej Confusedhock:

Hahaha :lol: reszta która jeszcze nie kupiła butli na spotkanie będzie teraz szukała jakiegoś paskudztwa Wink Big Grin
Odpowiedz
#3
coś czuję, że będzie pare butelek haig club Big Grin
Odpowiedz
#4
cubus napisał(a):coś czuję, że będzie pare butelek haig club Big Grin

Beckham ma je podobno przywieźć osobiście :lol: :lol: :lol:
Odpowiedz
#5
Dobre Smile
Odpowiedz
#6
Konrad, zacny konkurs Big Grin A Haiga za wiele mi nie zostało niestety Tongue Big Grin
Odpowiedz
#7
Big Grin Big Grin
Zmieniam moją butlę na Passport'a.
Odpowiedz
#8
I tak nie macie szans z tymi butelkami na nagrodę dwa Smile przypomnijcie sobie posta pewnej osoby co sprzedawała " 37 whisky z czech " a Bartek oferował 50 zł za nią. Mysle że to będzie pierwsze miejsce hehehehhe
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#9
morgan82 napisał(a):I tak nie macie szans z tymi butelkami na nagrodę dwa Smile przypomnijcie sobie posta pewnej osoby co sprzedawała " 37 whisky z czech " a Bartek oferował 50 zł za nią. Mysle że to będzie pierwsze miejsce hehehehhe


Oż, w mordę. Zapomniałem, Faktycznie to może być faworyt. Big Grin
Odpowiedz
#10
Mówię Wam, nie piliście Haiga! :lol:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości