Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rok 2015 - plany, cele
#1
Kiedyś, w poprzednim roku wspomniałem o tym, że życzenia noworoczne napiszę w oddzielnym wątku, bo przy okazji chciałbym coś przekazać. Trochę późno, ale dopiero teraz mam chwilę w 2015, aby o tym napisać. Tak więc na początek, oficjalnie skłądam wszystkim forumowiczom szczęśliwego nowego roku, aby te miesiące były dla was pełne radości, pełna zdrowia i wytrwałości w dążeniu do włąsnych cełow, spełniania marzeń i co chyba w tej społeczności ważne, degustowania nowych, dobrych whisky.

Forum się rozwija, co cieszy. Ludzi jest więcej, to też cieszy. Jest więcej takich, co piją i samplują, a to już naprawdę cieszy Smile Zawsze przychodzi czas na jakieś zmiany, modyfikacje, udoskonlania. Pewne rzeczy zdążyliście już na pewno zauważyć, ale napiszę tutaj i postaram się zebrać do kupy to, co chcielibyśmy osiągnąć w tym roku. Takie nasze małe cele do których dążymy w rozwoju naszej społeczności.

1. Wspólne spotkanie.
Nie chodzi o to, aby spotykać się na degustacji organizowanej w innym miejscu, nie chodzi o to, aby zobaczyć się na WarsawWhiskyFest, ale chcielbyśmy zrobić swoje spotkanie forumowe. Ogłoszenie o takim już jest i miejmy nadzieję, że wszystko wypali tak jak tego sobie życzymy. Oczywiście fajnie byłoby, aby imprezy forumowe były cykliczne i do tego będziemy dążyć.

2. Gadżety
- kieliszki - nic nie cieszy oka tak, jak dobra whisky we własnym kieliszku. To zrealizujemy na pewno dzięki zebraniu części funduszy poprzez reklamę na forum (podziękowania dla klikających). Oczywiście nie zebraliśmy tyle, aby zafundować wszystkim darmowy kieliszek, ale jeśli ktoś nie dostanie, będzie mógł go dostać w cenach produkcji.
- niespodzianka - pracujemy nad drugim gadżetem, który nie ukrywam chciałbym zrealizować do spotkania w kwietniu. Mając nadzieję, że tutaj też uda się część zrealizować z reklamy tak, aby część użytkowników mogła dostać te gadżety w konkursach czy też innych eventach
- butelki forumowe na spotkania, które byłyby finansowane z zebranych pieniędzy z reklamy. Tu byśmy wspólnie podejmowali decyzje (uczestnicy spotkania) co kupujemy i ile mamy na ten cel

3. Zmiany stricte forumowe
Temat może trochę kontrowersyjny, ale postanowiliśmy uporządkować sprawy związane z reklamą sklepów na forum. W związku z tym, że nie ukrywajmy, nie jest to złe miejsce do reklamy dla tego typu instytucji. Chcielibyśmy, aby aktywni użytkownicy forum mieli z tego wymierne korzyści. W chwili obecnej tylko i wyłącznie odpowiednio układa się współpraca z bestwhiskymarket.com Daniela, każdy kto robi u niego zakupy ten na pewno to wie. Dodatkowo jak wiemy sklep organizuje na forum konkursy. DLatego też restrykcje regulaminowe dotyczące reklamy na forum dla tego sklepu zostały zdjęte. Aby uciąć spekulacje, ja osobiście nie mam z tego korzyści innych niż każdy kto jest tutaj zarejestrowany.

Rozszerzyliśmy zespół forum. Do naszych skromnych szeregów (mnie i Grzegorza) zawitał Bartek. Jak wiecie, pracy moderatorskiej za bardzo tutaj nie ma, jednak dostając moda, Bartek bardziej stał się także decydentem. Także większość zmian, decyzji etc. podejmujemy teraz we trójkę.
Odpowiedz
#2
Spotkanie Forumowe po prostu musi się udać. Mam wielką nadzieję, że tak będzie i że uda się spotkać i poznać z jak największą grupą forumowiczów.

Zgadzam się w pełni z pkt 3 i uważam, że słusznie postąpiliście. A co do gadżetów - trzeba klikać i tyle.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#3
Co do gadżetów, to jeśli nie będzie kasy z reklamy, to i tak jakieś będą, ale wtedy niestety nie będzie darmowych.
Odpowiedz
#4
Sendilkelm napisał(a):Co do gadżetów, to jeśli nie będzie kasy z reklamy, to i tak jakieś będą, ale wtedy niestety nie będzie darmowych.

Gadżety forumowe to naprawdę fajna rzecz i nawet jeśli byłyby płatne to ja na pewno się skuszę. Ale jak widzicie warto choć raz dziennie kliknąć w tą reklamę Wink
Odpowiedz
#5
Jeśli ktoś nie ma oporów, że ja całą kasę zgarniam dla siebie, to klika.

Zebraliśmy tyle, aby rozdać ok. 15 kieliszków. Nie będę więcej zdradzał.
Odpowiedz
#6
My dopiero się rozkręcamy Smile Smile Myślę, że Rafał tym wpisem zachęcił wszystkich niezdecydowanych do pojawiania się 10 kwietnia w Warszawie na 1 spotkaniu forum SmakWhisky.com :mrgreen: :mrgreen:
Odpowiedz
#7
Bartek napisał(a):My dopiero się rozkręcamy Smile Smile Myślę, że Rafał tym wpisem zachęcił wszystkich niezdecydowanych do pojawiania się 10 kwietnia w Warszawie na 1 spotkaniu forum SmakWhisky.com :mrgreen: :mrgreen:

Już zacieram łapki ! Big Grin
[Obrazek: 35o11.jpg]
Odpowiedz
#8
Coś mi się wydaje Milady, że spotkamy się już ciut wcześniej Wink
Odpowiedz
#9
Bartek napisał(a):Coś mi się wydaje Milady, że spotkamy się już ciut wcześniej Wink

Yes , yes , yes Bartuś na to też zacieram łapki Big Grin
[Obrazek: 35o11.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości