Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Puste butelki po whisky
#11
Gdybyś chciał pudełka, czasami nawet ładne drewniane skrzynki, to możesz na mnie liczyć. Wink
Zgadzam, się, że niektóre butelki to arcydzieła ... Wink
Odpowiedz
#12
Daniel napisał(a):Gdybyś chciał pudełka, czasami nawet ładne drewniane skrzynki, to możesz na mnie liczyć. Wink
Zgadzam, się, że niektóre butelki to arcydzieła ... Wink
No nad pudełkami/tubami się jeszcze nie zastanawiałem nawet !
Dzięki za pomysł popatrzę sobie wieczorem jak one wyglądają Smile
A co do arcydzieł to masz rację !
Odpowiedz
#13
Na tuby oraz kartoniki po maltach jestem zawsze otwarty , chociaż aktualnie uzbierałem ich już wystarczająco wiele Tongue
Odpowiedz
#14
Co do butelek to podobają mi się takie które są moim zdaniem najładniejsze a nie po najdroższych alkoholach.
Super są po japońskiej whisky jeśli mają napisy japońskie.
Super butelkę ma niedrogi w sumie Jack Daniels Single Barrell.
A czasami mega droga whisky nie ma aż takiej fajnej butelki.
Nie zawsze to idzie w parze Smile
Odpowiedz
#15
Tak sobie myślę, że ładnymi buteleczkami po nie najdroższych pozycjach można wspomóc kolegę. każdy ma jakieś pasje.
Odpowiedz
#16
Daniel napisał(a):Tak sobie myślę, że ładnymi buteleczkami po nie najdroższych pozycjach można wspomóc kolegę. każdy ma jakieś pasje.
Dokładnie Smile Bardzo cennie ujęte - nie zależy mi na butelkach po bardzo drogich alkoholach tylko ładnych butelkach Smile
A to nie zawsze idzie z sobą w parze Smile
Chociaż żadną nie pogardzę !
Z góry serdecznie dziękuję wszystkim ludziom dobrej woli ! Smile
Odpowiedz
#17
Niem wiem kiedy i czy będzie ale może być za jakiś czas ta wazonik po nowym Mortlachu Smile
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#18
To z pewnością jedna z ładniejszych butelek. Też się na nią czaje, ale z zawartością.
Odpowiedz
#19
ron napisał(a):To z pewnością jedna z ładniejszych butelek. Też się na nią czaje, ale z zawartością.
Mi wystarczy tylko pusta buteleczka Smile
Już ją wypatrzyłem u wujka google i wygląda imponująco !
Odpowiedz
#20
To tak z ciekawości zapytam. Jak każdy kolekcjoner na pewno lubisz spoglądać na swoją kolekcję. Czy wypełniasz je jakimś płynem ? Wydaje mi się, że dużo butelek traci na swojej urodzie jak są puste.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości