Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kavalan Solist Sherry 58.6 %
#21
piokiler napisał(a):Konradku jak to sie stalo ze dla mnie nie zostalo kavalan po sherry Wink

Ta 50tka to dla ciebie pewnie. Morgan chciał tylko sampling zorganizować :-D
Odpowiedz
#22
Osobiście dobrze znam te Tajwanki , więc zapisuję się tylko na tuby :mrgreen:
Odpowiedz
#23
Wszysto zniknie i nie pozostanie nawet ślad!
;-)
Odpowiedz
#24
Ok, Panowie i Panie. Zrobię aktualizację i otwieram jeszcze sampling na drugą butle Kavalan po Sherry bo widać kilka osób ma ochotę a braknie. Smile Możę uda się zamknąć dwie butelki .

Piter ile Ci zapisać Kavalana po Sherry z tej drugiej butelki ?
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#25
Wszystkim jak dotąd niezdecydowanym zakupem powyższych Kavalanowych przydziałek osobom jak najbardziej polecam przełamanie się i dopisanie do listy chętnych , ponieważ każdy z wyżej wymienionych bottlingów jest fenomenalny , naprawdę godny uwagi i powinien trafić do kieliszka Forumowiczów Smile
Odpowiedz
#26
morganku rozenek powrócił do nas w pełnej formie.. po 100ml poproszę:
-vinho
-bourbon
-solist
-fino

czyli wszystkie :twisted:
Odpowiedz
#27
To jak tak zachwalacie, to ja jeszcze poproszę dodatkowo 50ml burbon i 50ml vinho. Fino to jednak nie na moją kieszeń, szczególnie, że mam jeszcze zamiar uderzyć w tego legendarnego Benrinnesa. Tongue
Swoją drogą - skoro zamawiających z Warszawy jest kilku, to może niech będzie wspólna paczka, co by taniej wyszło?
Odpowiedz
#28
dodatkowo poproszę:
bourbon: 50ml
vinho: 50ml

i jeśli da radę 25ml to tyle bym wziął fino bo budżet nadwyrężony na więcej
Odpowiedz
#29
Pozostałe dwie po 50 i solista sherry dodatkowe 100 z drugiej butli.
Odpowiedz
#30
Neptune napisał(a):To jak tak zachwalacie, to ja jeszcze poproszę dodatkowo 50ml burbon i 50ml vinho. Fino to jednak nie na moją kieszeń, szczególnie, że mam jeszcze zamiar uderzyć w tego legendarnego Benrinnesa. Tongue
Swoją drogą - skoro zamawiających z Warszawy jest kilku, to może niech będzie wspólna paczka, co by taniej wyszło?

A po co Wam wspólna paczka do Wawy jak to Ty miałeś samplować tak jak chciałeś ? Pisałem przecierz że możesz przejąć sampling a ja zrobie listę bo chiałeś coś jeszcze brać od siebie . Neptune to znac czy podejmujesz się samplingu czy jak bo juz się pogubiłem Big Grin
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości