Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Glenglassaugh
#1
Destylarnia Glenglassaugh rozszerza swoją gamę oferowanych produktów o nader eksluzywną wersję , która spoczywała co najmniej 51Y w beczce. Rarytas.

[Obrazek: 71oftl.jpg]
Odpowiedz
#2
Pamiętasz Glenglassaugh'a z salonu M&P? Smile Mając w pamięci jak on smakował chyba nie skuszę się na 51-latkę Big Grin Big Grin
Odpowiedz
#3
Pamiętam pamiętam Bartku , ale zamówienia już nie cofnę Tongue
Odpowiedz
#4
Nie no pewnie Big Grin ten staruszek był destylowany jeszcze za panowania innych właścicieli... pomimo obecnej niskiej jakości whisky z tej destylarni warto mieć taką 51yo Big Grin
Odpowiedz
#5
Spokojnie , ja zamówiłem tylko ze względu na opakowanie , z 50ml sobie wezmę , zalakuję i resztę Ci podrzucę pod choinkę Wink
Odpowiedz
#6
SingleMaltMinisMan napisał(a):Spokojnie , ja zamówiłem tylko ze względu na opakowanie

Rozumiem, że na karmnik dla ptaków potrzebujesz Big Grin
Odpowiedz
#7
Tak , nadchodzą mroźne dni , więc pomogę bidulkom , przy okazji ładnie będzie się prezentować obok Hapka 50Y Wink
Odpowiedz
#8
SingleMaltMinisMan napisał(a):Tak , nadchodzą mroźne dni , więc pomogę bidulkom , przy okazji ładnie będzie się prezentować obok Hapka 50Y Wink

Hehe, a tak na poważnie to gratuluję zakupu Smile
Odpowiedz
#9
snoop napisał(a):Hehe, a tak na poważnie to gratuluję zakupu Smile

Co najwyżej mogę sobie zdjęcie wydrukować snoopku :lol: :mrgreen:
Odpowiedz
#10
Tylko pytanie co glenglasuchy oferują jak chodzi o zawartość.. bo jak na razie to nie mieli się za bardzo czym chwalić.. Wink a opakowanie, jak to opakowanie.. niewiele może mieć wspólnego z zawartością
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości