Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Benriach
#1
Benriach dzisiaj ogłosił wprowadzenie 2 nowych pozycji do swojego portfolio. Wydanie 35Y oraz limitowaną 10Y odwołującą się do 10 lat destylarnii pod wodzą Billy'ego Walkera.

[Obrazek: 2yvmr1i.jpg]

[Obrazek: 2cna2og.jpg]
Odpowiedz
#2
Adrian, wielkie umysły myślą tak samo Big Grin ten sam temat w tym samym czasie Smile
Odpowiedz
#3
Właśnie chciałem to samo napisać , zaledwie 2 minutki różnicy Wink
Swoją drogą w TWS Benek 10Y Anniv. już wyprzedany.
Odpowiedz
#4
https://www.thewhiskyexchange.com/P-27428.aspx
Odpowiedz
#5
Czy kiedykolwiek widzieliście tego pięknego Benriacha ? 24Y , Single Cask , Cask Strength , sherry , co tutaj więcej dodać.
Pierwszy raz go widzę na oczy , a minęły już 2 lata od kiedy został wypuszczony na rynek. Fenomenalny wygląd!!!!
Dla mniej wtajemniczonych Highlander Inn jest to mini hotelik z dobrze zaopatrzonym whisky-barem na dole w Craigellachie.

[Obrazek: 9jzoz8.jpg]
Odpowiedz
#6
Też go nie widziałem a bardzo podobają mi się takie etykiety .
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#7
Piękna butla i także pierwsze widzę.
Odpowiedz
#8
Nowy Benriach SC rozlany dla M&P, pojawił się w salonach. Rocznik 1999 but:2014, cask 9423, ilość but:285, 55,2%
Cena 469
Odpowiedz
#9
Miałem okazję spróbować podczas tegorocznego Festiwalu M&P , naprawdę porządna Benriachowa pozycja warta kupienia całej butelki. Jak wypadł u Ciebie Bartku ? Smile
Odpowiedz
#10
Cytat:Benriach dzisiaj ogłosił wprowadzenie 2 nowych pozycji do swojego portfolio. Wydanie 35Y oraz limitowaną 10Y odwołującą się do 10 lat destylarnii pod wodzą Billy'ego Walkera

wiem, że co po niektórzy mają tego 10-latka, a czy ktoś go już otworzył i próbował?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości