Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WhiskyFoto vs. FotoWhisky
#1
Warsztaty fotograficzne … we własnym zakresie. Wink

Tak jak wspomniałem ja z chęcią zebrałbym się w kilka osób i urządził małe warsztaty fotograficzne z tematem Whisky. Wink
zadbalibyśmy zarówno o coś fajnego do picia jak i fotografowania. Zebralibyśmy rekwizyty, wynajęli studio lub salę i etc.

Generalnie wydaje mi się, że tutaj jest kilka osób ze sporymi umiejętnościami, od których można się uczy, a choćby wymiana doświadczeń jest ucząca.

Ja takie spotkanie ogłoszę również na portalu i może ktoś jeszcze dojdzie.

Odnośnie terminu - mnie po głowie chodzi 27.02.15 - być może kilka osób zostanie na imprezę dzień później to będą mieli tylko jeden wyjazd do Warszawy. A i buteleczki ładne będą do fotografowania. Ale to luźna propozycja.

Na początek trzy pytania:

1. Kto byłby chętny?

2. Co waszym zdaniem potrzeba?

3. Termin?
Odpowiedz
#2
1. Ja - moze sie w koncu czegos naucze
2. Temat do dyskusji, co chcemy zrobic
3. Nastepny rok, styczen/luty
Odpowiedz
#3
Widzę, że odzew mały ... Chyba Daniel nie pozostaniem nam jak się umówić we trzech z Kamilem po prostu Smile

Ja w ramach ćwiczeń dziś po zabawie ostatniej z butelką Samaroli, prezentuję kieliszek Tongue Myślałem nawet, żeby to spotkanie zrobić u mnie, można powiedzieć, że w miarę mam pokój na to przygotowany. CHyba, że ktoś chciałby robić z lampami ze światłem stałym, no to studio. Tylko nie wiem co na to żona i dziecko Tongue

[Obrazek: DSC_26902.jpg]
Odpowiedz
#4
Krzywo proszę Pana, krzywo Smile
[Obrazek: mc.gif]
Odpowiedz
#5
Lubie takie fota z góry kielonków Big Grin

larky napisał(a):Krzywo proszę Pana, krzywo Smile
Haha no fakt, deseń lekko przekrzywiony Big Grin Tongue

Co do ewentualnego terminu takich warsztacików, to zdecydowanie przyszły rok Wink Bo dla mnie to jak zwykle mini wyprawa na dwa dni..
Odpowiedz
#6
larky napisał(a):Krzywo proszę Pana, krzywo Smile

To Ty jeszcze czytasz forum? Tongue

Smile Nie będę się tłumaczył Tongue że na szybko, że cośTongue
Odpowiedz
#7
Sendilkelm napisał(a):
larky napisał(a):Krzywo proszę Pana, krzywo Smile

To Ty jeszcze czytasz forum? Tongue

Smile Nie będę się tłumaczył Tongue że na szybko, że cośTongue
Krzywo i nie napisałeś co nalałeś do środka :?
Pozdrawiam Grzegorz

[Obrazek: MFW+drinking+whisky+Apple+Juice+_420e695...05c4f8.gif]

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ">http://www.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ</a><!-- m -->
Odpowiedz
#8
Zapomnieliście wszyscy o przepale Smile Haha

Samaroli Sherry 1998 czy jak mu tam to było
Odpowiedz
#9
A tak serio, chętnie bym się pobawił takimi tematami bo to przecież nowe doświadczenie fotograficzne. Jakby co dysponuję 2 lampami studyjnym, 4 lampami systemowymi, parasolki, 2 softboxy, octa, blenda, wyzwalacze zdalne.

I tak... wpadam na forum czasem, chociaż faktycznie ostatnio to bardziej się zajmuję fotografią Tongue
[Obrazek: mc.gif]
Odpowiedz
#10
Adam, tylko do butelek to nie bardziej namiot bezcieniowy? No dobra, chyba, że chcesz zrobić mi zdjęcie z butelką Tongue

A na serio, fajna sprawa - trzeba pomyśleć poważniej. Skoro sprzęt jest, to miejsce - postaram się przekonać żonę, że nie będziemy jej przeszkadzać i może się uda. Duży ten mój pokój nie jest, ale 4 tła mam.
Ze sprzętu mam parasolkę i blendę (srebrną). Trochę mniej, ale też nie wypożyczam sprzętu Tongue

I z tego co wiem, to jedna z osób ma Canona.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości