Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Degustacja WhiskyLegend 28.02.15 Sobota
#41
Czy Ty z Grześkiem wiedzieliście co pijecie?
Odpowiedz
#42
Pięć - Port Ellen od Maltbarn. Duże rozbieżności, ale mój klimat, mój klimat słodko-słona po burbonie, elegancka klasyczna Islay! Ja na 9.

Sześć - dostał punkty za odmienność ale i tak gruba rzecz. Laphroaig z serii Artist 4, Ci co się zapisali na sampling powinni być zadowoleni Może nie mój faworyt - ja na 6. Co ciekawe nasi holendrzy ocenili na 1 i 3 punkty. Ciekawe czy ktoś z samplujących podzieli tę jedynkę Wink

7. Balveni batch 5. Dla niektórych marketingowa szmira. Z jednej strony tak, z drugiej strony ... drink first ... porządna rzecz. Ja na 7. Co ciekawe to jedna z mniej kontrowersyjnych whisky - większość stawiała 7.

8. I ostatnia o której chcę Wam napisać w dniu dzisiejszym. Porządna rzecz, ale człowiek oczekiwałby więcej:
Karuizawa cask 152. Ja na 7,5, Grzegorz 8, Rozen 6, Mariusz 6,5, Wiktor 6. Były też piątki. ... Wink Prawda, że oczkiwalibyśmy więcej od karu za minimum 1600 euro w dzisiejszej cenie?

koniec na dziś, ale ... zostało jeszcze 7 pozycji. Ostatecznie było 15-ście bo dodatkowo pojawił się Laphroaig oraz Springbank 21, którego miało nie być.
W moich ocenach jeszcze będzie ósemeczka i dwie siódemki, i ...

Konia z rzędem temu kto zgadnie co ja oceniłem najsłabiej ... kto zgadnie to ma w prezencie sampelek właśnie tejże kontrowersyjnej łychy z roztrzałem w ocenach od 4 do 7,5 dramik 20ml. Można strzelać tylko raz. p.s. osoba która najwyżej oceniła chyba jako jedyna ją odgadła poprawnie. A może nie jedyna, ale na pewno trafnie Wink
Odpowiedz
#43
Tomek napisał(a):Czy Ty z Grześkiem wiedzieliście co pijecie?

Grzesiek pił w ciemno w 100%. Ja wiedziałem - ustaliłem liste i oddałem. Możemy przyjąć, że ja wiedziałem. ale już po czasie powiem szczerze, że sam się pogubiłem co jest co - szczęśliwie mieliśmy osobę, która napełniała kieliszki za parawanem.
Odpowiedz
#44
Daniel napisał(a):
Tomek napisał(a):Czy Ty z Grześkiem wiedzieliście co pijecie?

Grzesiek pił w ciemno w 100%. Ja wiedziałem - ustaliłem liste i oddałem. Możemy przyjąć, że ja wiedziałem. ale już po czasie powiem szczerze, że sam się pogubiłem co jest co - szczęśliwie mieliśmy osobę, która napełniała kieliszki za parawanem.

Mieliście jakąś laseczkę do polewania :twisted:

Pewnie najgorzej oceniłeś Bowmora
Odpowiedz
#45
A ja stawiam na Taliskera.
Odpowiedz
#46
To ja przyceluję w Capera Smile
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#47
Tomek napisał(a):Mieliście jakąś laseczkę do polewania :twisted:

...

Żebyś wiedział. I to jaką!
Na pytanie jeszcze nie odpowiem ... i właśnie to sprawdzam w kieliszku.
Odpowiedz
#48
A ja postawię na Dalmore'a.
Odpowiedz
#49
Springbank Danielu? :roll:
Odpowiedz
#50
Daniel napisał(a):Konia z rzędem temu kto zgadnie co ja oceniłem najsłabiej ...

Springbank 25yo :roll:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości