The Taste of Whisky

Pełna wersja: Degustacja WhiskyLegend 28.02.15 Sobota
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Zapraszamy na degustację WhiskyLegend. 28 luty 2015. Sobota (!)


Menu na 99% znane. Na obrazku i w linku. Łącznie 13 butelek.
Impreza w systemie znanym: 14.00 - 23.00. Zaczynamy lunchem, w trakcie kawa i herbata. 19.00 obiadokolacja. o 23.00 Rosół Wink
Ilość osób: Min.: 16, max. 24. Uczestnictwo po zaakceptowaniu naszych warunków (dostępne później, np. nie pospieszanie polewających czy nie używanie perfum Wink

Menu: http://www.whiskybase.com/profile/danielito/collection trzeba wybrać WhiskyLegend. Brakujące dwie butelki, których jeszcze nie ma na WB to 46 letni Glenfarclas - Probably Speyside Finest oraz Kavalan Fino.

Finanse.

Opcja 1. koszt 1200 zł. Z tego ok. 1000 zł to składka na whisky, 200 na organizację (tak jak teraz).
Obowiązuje przy zgłoszeniach do końca grudnia oraz wpłacie 600 zł do końca roku. Druga wpłata do 13.02.15.
Możliwe ustalone wyjątki we wpłatach. Zgłoszenia konieczne.

Proszę zgłaszajcie się chociaż wstępnie jak najwcześniej, żebyśmy wiedzieli kto jest zainteresowany.

Opcja 2.koszt 1500 zł przy zgłoszeniach last minute. (Żeby premiować wcześniejsze rezerwacje)

Menu w danej kwocie gwarantowane. Jeśli będzie zbyt mało chętnych to coś odejmiemy z menu, ale wtedy również koszt spadnie.

Uwaga … zrezygnować z uczestnictwa można tylko do połowy stycznia, a potem trzeba dokonać opłaty zakupu sampli. ;(
Przy tej imprezie niestety ciężko jest, żeby ktoś w ostatniej chwili zrezygnował z powodu kataru. Oczywiście zawsze można rozmawiać z nami o wszystkim, ale zaznaczam generalną politykę w tej kwestii. Zdarzały się różne rzeczy, a ta impreza to spory wysiłek zarówno organizacyjny jak i finansowy.
Miejsce.

Możliwy Hotel Boss, centrum Warszawy, lub inna lokalizacja. (uczestników whiskynight proszę o feedback odnośnie miejsca - dajcie znać czy jest ok - dzięki).

Sample

Może się okazać, że nie będą w ogóle dostępne lub dostępne tylko w kompletach. Koszt kompletu będzie się równał kosztowi uczestnictwa. ;(
Pojedyncze sample raczej nie będą dostępne, a jeśli, to nie wszystkie. Zobaczymy w przyszłości. Uzależnione to jest od ilości uczestników i wielu zmiennych. Ostateczne informacje odnośnie sampli, ewentualna możliwość zgłoszeń i etc dopiero na początku lutego.

I tyle na poważnie.

Wiem, że powyżej brzmię jakoś zasadniczo,a le tak musi być gdy jest mowa o zasadach. Wink
Generalnie zachęcam do zgłoszeń i udziału. Impreza jakich niewiele. A mogą być tylko pozytywne niespodzianki.

Dołożymy naprawdę wszelkich starań, aby impreza była udana. I sprzyjająca zarówno rozkoszy ducha jak i … podniesienia wiedzy o naszej pasji jaką jest whisky.

Legendy, nie Legendy, degustować będziemy w ciemno. jak jakaś gwiazda upadnie, to będzie gwiazdą upadłą. Wink

Pozdrawiam

p.s. Więcej szczegółów, opisy poszczególnych butelek i etc. wkrótce na whiskymywife.
p.s. Będę wdzięczny za wszelkie opinie i komentarze zarówno w odpowiedziach jaki i w prywatnych wiadomościach.
chyba juz 3 raz potwierdzam chec uczestnictwa Tongue
Sendilkelm napisał(a):chyba juz 3 raz potwierdzam chec uczestnictwa Tongue
zapisane. Wink
Ale po raz pierwszy i publicznie i na piśmie. Zresztą są zdjęcia tych co się zadeklarowali Wink
W zasadzie wszystko to samo co powyżej, plus kilka zdjęć, ale gwoli formalności http://whiskymywife.pl/whiskylegend-28- ... endarnych/

Na razie jest 8 na 24 … Wink
Cry

Będę duchem i bóg mi świadkiem że 28.02.2015 będzie mnie skręcało z żalu i rozpaczy...że nie ma mnie z Wami fizycznie :evil:
Cytat:będzie mnie skręcało z żalu i rozpaczy...że nie ma mnie z Wami fizycznie :evil:
A moją skromną osóbkę będzie skręcało razem z rozenkiem jak to wszystko wypijemy :mrgreen: co nam gospodarze.. ZGOTOWALI
A no tak.. bo nie zauważyłem wpisu Daniela.. bardzo proszę o nie wylewanie na siebie tak jak to było teraz na "Whisky Night" hektolitrów wody kolońskiej, lub innych uzdatniaczy Wink
surykatka napisał(a):
Cytat:będzie mnie skręcało z żalu i rozpaczy...że nie ma mnie z Wami fizycznie :evil:
A moją skromną osóbkę będzie skręcało razem z rozenkiem jak to wszystko wypijemy :mrgreen: co nam gospodarze.. ZGOTOWALI


To w zasadzie można podciągnąć pod sadyzm! :evil:
No właśnie, nie pomyślałem w ten sposób, ale może to trzeba faktycznie podciągnąć pod sadyzm.. no i organizatorzy wtedy powinni rozwarzyć jakieś odszkodowanie.. np. zestaw sampli na wynos :mrgreen:
A ja się tak zatanawiam czy nie byłoby lepiej degustować dla Was w " jasno " . Przy tych butelkach to np. to fajnie wiedzieć co się pije.
Cały zestaw butelek przygotowanych przez chlopaków to bardzo wyski poziom . Myślę czy w ciemno czy jasno oceny tych butelek i tak będą wysokie a uczetnicy są na tyle już opici i profesjonalni przy tej degustacji że raczej nie powinno być dodawania lub też odejmowania punktów dla butelki ze względu na to czy ktoś lubi dana destylarnie czy też nie.
Jezeli w skład degustacyjnych butelek 9 było by np odbiegających ocenami ( butelki słabsze ) plus 2 butelki ( mega dobre ) to takie sugerowanie mogłoby się pojawić. A w sytuacji gdzie większość butelek jest jest na bardzo wysokim poziomie czt taka sytuacja się może pojawić ? Trzeba podjeść do tego profesjonalnie i tyle.
Jak widac plusy i minusy ( degustowanie w ciemno bardziej edukacyjne ) .
Oczywiście to tylko taka mała sugestia.Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7