Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
miniaturki Jack Daniels
#1
czy ma ktos miniaturki JD na wyminę, black label, master distiller lub green label itp.
Odpowiedz
#2
Niedawno sprzedałem Mastera za niezłą kwotę , obecnie nikt ze znajomych nie posiada go na sprzedaż. Swoją drogą w ostanich miesiącach sporo kolekcjonerów rzuciło się na ten japoński wypust. Pamiętam jak kilka lat temu na amerykańskim eBayu chodziły po 100PLN za sztukę. W kolekcji posiadam jeszcze kilka wersji ze stajni JD's , ale nic ponadczasowego , kilka wersji No.7 ( jedna japońska ) , SB , zielony z Włoch , Master i kilka Gentelman'sów. Niestety ani jednego dubla na handel.
Odpowiedz
#3
SingleMaltMinisMan napisał(a):Niedawno sprzedałem Mastera za niezłą kwotę , obecnie nikt ze znajomych nie posiada go na sprzedaż. Swoją drogą w ostanich miesiącach sporo kolekcjonerów rzuciło się na ten japoński wypust. Pamiętam jak kilka lat temu na amerykańskim eBayu chodziły po 100PLN za sztukę. W kolekcji posiadam jeszcze kilka wersji ze stajni JD's , ale nic ponadczasowego , kilka wersji No.7 ( jedna japońska ) , SB , zielony z Włoch , Master i kilka Gentelman'sów. Niestety ani jednego dubla na handel.

szkoda że nic na handel :p ale co do mastera to masz racje kiedys ceny były niskie teraz sa mega drogie
Odpowiedz
#4
Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem miniatury zielonego JD's na szwajcarski rynek z początku lat '70ych , z dobrym ( jak na niego ) poziomem płynu ( równo do etykiety ) to mogę skontaktować Cie z moim dobrym włoskim znajomym. Cena jaka go interesuje to €35 plus koszty wysyłki ( €9 ).
Odpowiedz
#5
ok wielkie dzieki narazie nie bo kupiłem duzo butelek i nie mam funduszy ale bede potrzebował ta zielona w przyszłosci
Odpowiedz
#6
Koleog ja ma kilka dabel ekszyn.Jak masz cos tez to napisz .Pomieniamy sie.
Odpowiedz
#7
Noo.prosze panowie.Ja mam kilka sztuk danielsa z miodem.Macie ochote.
Odpowiedz
#8
Postanowiłem, że będę banował te konta - od razu. Widać, które po co są zakładane, a jeśli ktoś naprawdę chce uczestniczyć w dyskusji, to napisze mailem o zdjęcie bana.
Odpowiedz
#9
Bardzo dobra decyzja. Ciekawe swoją drogą, czy to jeden frustrat tak nam spamuje forum, zakładając codziennie inne konto, czy kilka osób.
Odpowiedz
#10
Irytujące to jest...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości