Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Z] Sampling Wyprzedażowy
#31
Przed chwilą odebrałem moją paczuszkę , już rozpieczętowana , wszystko profesjonalnie zapakowane , super! Jeszcze raz wielkie dzięki! Smile
Odpowiedz
#32
cubus napisał(a):ja podobno dostałem Smile wczoraj do mamy przyszła paczka ale nie była otwierana. "coś chlupocze w środku" więc myślę, że to sample Smile
Dziś chyba podjadę odebrać.

one nie chlupoczą, one cię wołają Wink
Odpowiedz
#33
SingleMaltMinisMan napisał(a):Przed chwilą odebrałem moją paczuszkę , już rozpieczętowana , wszystko profesjonalnie zapakowane , super! Jeszcze raz wielkie dzięki! Smile


Confusedhock:
Cieszę się, że wszystko jest dobrze i widzę że pocztowski trackingsystem jest "na bierząco" Big Grin
Odpowiedz
#34
Jakby nie patrzeć to mamy okres przedświąteczny , więc poczta ma nawał paczek i mogą się z niektórymi rzeczami gubić. Niemniej jednak wszystko dojechało w całości Wink
Odpowiedz
#35
malthead napisał(a):
cubus napisał(a):ja podobno dostałem Smile wczoraj do mamy przyszła paczka ale nie była otwierana. "coś chlupocze w środku" więc myślę, że to sample Smile
Dziś chyba podjadę odebrać.

one nie chlupoczą, one cię wołają Wink

i dlatego pojade po nie dziś by mogły chlupotać w brzuszku Big GrinBig GrinBig Grin
Odpowiedz
#36
Również dziś odebrałem przesyłkę, dzięki malthead Wink
Odpowiedz
#37
jest dobrze.
Odpowiedz
#38
Ja też już mam i bardzo dziękuje.
Odpowiedz
#39
eh, myślałem, że napisałem a nie napisałem Smile
Dostałem, świetne pakowanie, ładne buteleczki, fajne etykiety. Pełen profesjonalizm. Dziękuję!
Odpowiedz
#40
Tak sobie pomyślałem, że w tym samplingu z racji bardzo "regularnych" wersji brali pewnie udział głownie nowicjusze tak jak ja i chciałbym zachęcić aby podzielili się wrażeniami.
Ja zamówiłem Nikka, Strathisla, Auchentoshan 12yo i Glenrothes.
I tak:
Nikka - nigdy nie piłem japońskiej whisky i powiem szczerze, że nie,nie i nie. Może dlatego, że to blend, ale jest wiele, wiele lepszych wg mojej oceny.
Strathisla - oczekiwanie były większe i nie jestem zachwycony tą whisky. Z pewnością nie kupie całej butelki
Auchenstoshan - tak, to już mi smakowało i do tego mogę powrócić
Glenrothes - to zwycięzca mojego zestawu, minimalnie wyprzedził Auchentoshana i na 100%ta butelka leży w najbliższych planach zakupowych.

I korzystając z okazji jeszcze raz chciałbym podziękować maltheadowi za profesjonalne ogarniecie tematu i myślę, że takie samplingi podstawek mają wzięcie na forum, gdyż żółtodziobów nie brakuje...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości