Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
JACK DANIELS HOLIDAY SELECT 2014
#21
Co nie zmienia faktu, ze na tym forum raczej tych osob nie znajdziesz, chyba ze ktos kupi w promocji swiatecznej nadmiar coli i bedzie chcial ja jakos spozytkowac
#22
A Wy jeszcze o tym Jacku? Big Grin
#23
K@mil napisał(a):A Wy jeszcze o tym Jacku? Big Grin

Bo to nie byle jaki Jack Wink więc warto się nad nim głębiej pochylić Big Grin
#24
No tak Confusedhock:
Zapomniałem przecież że na tym forum są sami koneserzy najlepszej jakości whisky i nie pijają jakiegoś tam jacka daniels'a.
#25
Nie jacku nie pijam JD, lecz nie dlatego, że jestem jakimś wielkim koneserem whisky. Nie, nie jestem nim, bo w sumie niewiele w życiu wypiłem, aby się za takiego uważać. I nie ukrywam, że lubię sobie nieraz polać taniego blenda z colą, bo w umie czemu nie.
Nie pijam JD bo po prostu mi nie smakuje i tyle (tak samo jak nie smakuje Jim Beam czy choćby złoty Grant's). Nikt tu raczej nie ma do Ciebie pretensji, że sprzedajesz JD (choć zrobiłeś to niezgodnie z regulaminem działu), tylko po prostu nikt nie może zrozumieć jak zwykły JD wlany w inną butelkę i okraszony jakąś historyjką o drzewku z beczek może kosztować taką kasę Confusedhock: Może są tacy, którzy to rozumieją, jednak jak widzisz na tym forum raczej takich nie ma (lub dobrze się maskują). Nic nie poradzę na to, że otoczka wokół JD do złudzenia przypomina mi Licheń i ich cudowną wodę z kranu wlewaną w wymyślne figurki i sprzedawaną za grube pieniądze (łatwo)wiernym.
Forum z założenia służy do tego aby wyrażać swoje opinie, co staram się czynić nikogo nie obrażając. Więc nie bierz tak do siebie komentarzy o JD, bo jak widzisz dotyczą one trunku a nie osoby, która próbuje go sprzedać :roll:
#26
Nikt tak nie napisał. Po prostu niepotrzebnie się temat tak rozrósł. Sprzedawaj sobie co tam masz, ale tak jak pisali ludziska wcześniej, tu na forum może być problem ze zbyciem tak drogiego JD. Za Jacka jestem w stanie dać 70zł za 0.7, bo czasem mnie najdzie żeby popić go sobie z colą. Piss.
#27
Ja na koniec tylko dodam, że forum głównie i w szczególności służy wymianie informacji na temat procesu tworzenia oraz degustowania/picia whisky. Dział sprzedam jest tylko dodatkiem i głównym jego celem powinno być koleżeńskie odpsrzedanie butelek z kolekcji.
Jak na razie do tej pory, głównie zalogowałeś się po to, aby tu sprzedawać/kupować, także zapraszam najpierw do dyskusji w odpowiednich działach, a teraz pozwolę sobie zamknąć wątek i pozostawić wybór potencjalnym kupcom, aby napisali na PW jak chcą skorzystać z oferty


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości