Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
JACK DANIELS HOLIDAY SELECT 2014
#1
Jest to specjalne wydanie whiskey Jack Daniel's zestawione z destylatów starzonych w beczkach, z których po opróżnieniu ustawiono olbrzymie drzewko świąteczne.
Czwarta z serii butelek Holiday na rok 2014

Nazwa: JACK DANIEL'S HOLIDAY SELECT 2014 LIMITED EDITION
Wiek: 2014
Destylarnia: Jack Daniel's Lynchburg
Sugerowana cena: 800zł
Miasto: Ostrowiec Św.


Załączone pliki Miniatury
   
#2
jacek.reszka napisał(a):zestawione z destylatów starzonych w beczkach, z których po opróżnieniu ustawiono olbrzymie drzewko świąteczne.

Confusedhock: To ma jakiś wpływ na jej smak?
#3
Bartek napisał(a):
jacek.reszka napisał(a):zestawione z destylatów starzonych w beczkach, z których po opróżnieniu ustawiono olbrzymie drzewko świąteczne.

Confusedhock: To ma jakiś wpływ na jej smak?

To zależy czy na drzewku były bombki i czy były czerwone Wink Oczywiście czubek na choince też ma znaczenie Big Grin Ja już nie ogarniam polityki Jacka Danielsa Confusedhock: Jakieś gitary, drzewka świąteczne, ciekawe co jeszcze wymyślą :roll:
Oczywiście są tacy, którzy kolekcjonują takie wypusty JD i mają do tego prawo, ale cena 800 PLN zabija na wejściu, przynajmniej mnie :roll:
#4
Cytat:Bartek
Cytat:To ma jakiś wpływ na jej smak?

To taki bajer w opisie miał być Confusedhock:
#5
jacek.reszka napisał(a):
Cytat:Bartek
Cytat:To ma jakiś wpływ na jej smak?

To taki bajer w opisie miał być Confusedhock:

Wiemy, że to tylko bajer w opisie Wink Chodzi nam raczej o to co wymyśla Jack Daniels. Robią zwykłą whiskey a potem ktoś rzuca hasło: wstawcie w te beczki drzewka świąteczne, dajcie o tym info, zróbcie cenę 300 dolców i pchajcie to w Świat. I tak ludzie, kupują zwykłego JD za grubą kasę, tylko dlatego, że w beczkach po tym destylacie stały jakieś drzewka :roll: Ja tego nie ogarnę, nawet po 0,7 JD z colą :roll:
#6
Jacek , serio? Wink A już miałem nadzieję, że ustawienie beczek w choinkę może poprawić smak Jacka i nie trzeba będzie go zalewać colą. Tak już całkiem serio... nie wiem czy forum Smak Whisky to dobre miejsce na sprzedaż limitowanych edycji JD, które różnią się tylko butelką. Polecam aukcje, ewentualnie market place na whiskybase.com.
#7
Obawiam się , że nawet i taki bajer nie zadziała na tutejszych Forumowiczów , tym bardziej że jest to nadal JD's w nader nieprzyzwoitej kwocie. Sugerowałbym rozenznanie się na eBayu lub zagranicznych forach pasjonatów tej destylarnii. Niemniej jednak życzę powodzenia Wink
#8
Teraz żałuję że nie jestem fanem Jacka ;-) tak firma rozpieszcza. A swoja droga to kilka Jackow się tu sprzedalo hehe
"coco jambo i do przodu"
#9
Ależ te beczki musiały być b.kiepskie, że zamiast do Szkocji poszły na drzewko świąteczne Smile
#10
Zapewne trafiłeś w samo sedno sprawy Tomku , uważam że lepiej ujętego komentarza nie potrzeba Wink


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości