Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Informacje techniczne
#81
I bardzo dobrze bo od pewnego czasu można zaobserwować "cwaniaczków" którzy coś gdzieś nabywają a potem chcą za dziwną sumę to sprzedać.
Odpowiedz
#82
Sendilkelm napisał(a):Dział sprzedam zostaje zablokowany do czasu decyzji "co dalej".

W związku z notorycznym nieprzestrzeganiem regulaminu działu oraz zakładniu kont głównie po to, aby wystawić, a dodatkowo w związku z zakazem sprzedaży alkoholu w Polsce, dział zostaje zablokowany. Jeśli ktoś posiada ciekawe rzeczy, można się wymieniać.
A możecie włączyć moderację działu, tzn. nowy założony temat przechodzi przez administrację i Wy decydujecie czy jest dopuszczony, czy out. Jest taka opcja?
Odpowiedz
#83
Ludzie pewnie bulwersowali by się, że co lepsze opcje wykupujemy sami i nie dajemy nawet info. Także, aby nie było jakiś kontrowersji, po prostu nie można.
Pierwsza najważniejsza sprawa to polskie prawo i z tym dyskutować raczej nie będziemy.
Druga, jeśli ktoś chce sprzedać coś, to jest od tego WB, w większości mamy konta tam, więc nie ma problemu, żeby tam kupić. Ja z jedną osobą tu z forum już przez WHiskybase też się dogadałem, więc stricte platforma sprzedażowa jest, wystarczy dobrze z niej korzystać.
Odpowiedz
#84
Sendilkelm napisał(a):...jeśli ktoś chce sprzedać coś, to jest od tego WB...

Już widzę te setki butelek limitowanego JD na Whiskybase Wink :lol:
Odpowiedz
#85
I gdzie się podzieją ci biedni handlarze zielenią :lol:
Odpowiedz
#86
Sendilkelm napisał(a):Druga, jeśli ktoś chce sprzedać coś, to jest od tego WB, w większości mamy konta tam, więc nie ma problemu, żeby tam kupić. Ja z jedną osobą tu z forum już przez WHiskybase też się dogadałem, więc stricte platforma sprzedażowa jest, wystarczy dobrze z niej korzystać.

Ano w pełni popieram ostatnio udało się zrobić bardzo fajny deal w oparciu o WB jako platformę sprzedażową Wink , a i z polskim prawem nie ma co zaczynać 8-)
Odpowiedz
#87
I bardzo fajnie adminkowie postanowili pomijając kwestie prawne.. tak sobie od jakiegoś czasu obserwuję jak co poniektóre osoby logują się jednocześnie nie tylko tutaj Wink głownie po to żeby butelki upychać na sprzedaż a niewiele chcą dać wartościowego dla społeczności tego forum Sad
Odpowiedz
#88
Jak pewnie część z was zauważyła przeszliśmy na krótszą, lepszą nową domenę zgodną z nazwą, którą wprowadzilismy dla rozpoznawalności nie tylko w Polsce: The Taste of Whisky - w skrócie TTOW.
Odpowiedz
#89
z ciekawości zapytam sprzedaż alkoholu w Polsce o czym wszyscy doskonale wiemy jest nielegalna, dział zamknięty i słusznie
a jak wygląda sytuacja z samplowaniem jak czytam to chyba te same przepisy?
Odpowiedz
#90
marcin s napisał(a):z ciekawości zapytam sprzedaż alkoholu w Polsce o czym wszyscy doskonale wiemy jest nielegalna, dział zamknięty i słusznie
a jak wygląda sytuacja z samplowaniem jak czytam to chyba te same przepisy?

Samplowanie to inna sprawa i zależy jak to ujmiesz. My nie sprzedajemy sampli, a kupujemy butelki na spółkę. Także tak to wygląda.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości