Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Informacje techniczne
#71
Trzeba zrobić kiedyś imprezę pod hasłem "czyścimy sample" i każdy bierze te swoje niepotrzebne stawia na stół i wszystko czyścimy. Sam mam takich trochę, którymi już nie jestem zainteresowany.
Odpowiedz
#72
Nie jest to głupie. U mnie też się ich kilka (naście) znajdzie.
Odpowiedz
#73
O właśnie .... generalnie obracając się w "towarzystwie" znajdują się ludzie, którzy akurat czegoś tam nie pili, zawsze można ich poczęstować. A i tak lepiej jak zostaje 20-25ml sampla niż pół butelki (haha).

Ja osobiście wolę 50ml nawet jeśli 20 wystarcza do oceny. Głównie z takiego powodu, że degustuję w 90% każdą whisky na dwa razy. I prawie zawsze smakuje ona inczaej... wiadomo od czego to zależy.
Odpowiedz
#74
Może by tak blenda forumowego zrobić?
Można by zabeczkować co tam komu na pólkach zalega i to wypić. Jak się do wypicia nie będzie nadawać to sprzedać jako NAS i zainwestować w coś?
:mrgreen:
Nie ma złej whisky. Jest tylko dobra whisky i lepsza whisky.
Odpowiedz
#75
Cask Strength napisał(a):Może by tak blenda forumowego zrobić?
Można by zabeczkować co tam komu na pólkach zalega i to wypić. Jak się do wypicia nie będzie nadawać to sprzedać jako NAS i zainwestować w coś?
:mrgreen:

a czy poza samplami można też pozbywać się prawie pełnych butelek?

Sposób na Haig Club! :lol:
Odpowiedz
#76
jak nie jest zbyt łatwopalna to się nada Big Grin
Nie ma złej whisky. Jest tylko dobra whisky i lepsza whisky.
Odpowiedz
#77
Dział sprzedam zostaje zablokowany do czasu decyzji "co dalej".

W związku z notorycznym nieprzestrzeganiem regulaminu działu oraz zakładniu kont głównie po to, aby wystawić, a dodatkowo w związku z zakazem sprzedaży alkoholu w Polsce, dział zostaje zablokowany. Jeśli ktoś posiada ciekawe rzeczy, można się wymieniać.
Odpowiedz
#78
Ale to co jest mam nadzieje nie zostanie usunięte ?? Confusedhock:
Odpowiedz
#79
Kowal2706 napisał(a):Ale to co jest mam nadzieje nie zostanie usunięte ?? Confusedhock:
Niestety......... zostanie usuniente i dzial zamkniety .
Pozdrawiam Grzegorz

[Obrazek: MFW+drinking+whisky+Apple+Juice+_420e695...05c4f8.gif]

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ">http://www.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ</a><!-- m -->
Odpowiedz
#80
...i nastała prohibicja 8-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości