Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Informacje techniczne
#51
Jak pewnie część z Was już zauważyła, a jak nie to wciśnijcie ctrl+f5 Smile
Zmieniliśmy minimalnie stare logo (usunęliśmy z niego .com) gdyż trochę wprowadzało w błąd, bo głównym temat SmakWhisky jest forum, a adres był do strony.
Oraz dodaliśmy drugie logo w języku angielskim, które od teraz także będzie identyfikowało forum/brand

W związku z tym forum, jak i strona są dostępne teraz także pod adresem:
ttow.pl
forum.ttow.pl
Odpowiedz
#52
No i fajnie. Mi tam się podoba. Zatem na przypinkach będzie podwojne logo . Big Grin I nasze polskie i te wystawione na świat Smile
Dobra robota chłopaki.
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#53
Rozwijamy się, rośniemy w siłę...czego chcieć więcej :roll:
Brawa dla Rafała, Grześka i Bartka!!!
Odpowiedz
#54
czas podbijac świat Smile
Odpowiedz
#55
Jest dobrze.
Smile
Odpowiedz
#56
Komunikacja nt. sampli

Ja wiem, że sample nie są tanie, a każdy chce spróbować, ale uwierzcie mi i pewnie nie tylko mi, że rozlewanie po 25ml butelki tym bardziej, że ludzie samplują po kilka butelek, jest naprawdę uciążliwe. Także taki mały apel o tym, aby te tańsze sample do 30-40zł za 50ml brać jednak w pięćdziesiątkach i nie dzielić już na 25ml. Dodatkowo jeśli się ktoś nie łapie to we własnym zakresie sobie dzielić 50ml na dwie części.

To tylko propozycja, apel, bo wiem jak ciężko jest samplować... nawet jak ktoś lubi rozlewać Smile
Odpowiedz
#57
przyłączam się do prośby Smile Nie przeszkadza mi to jakoś bardzo ale wolałbym lać pełne butelki.
Odpowiedz
#58
Jeżeli o mnie chodzi to muszę powiedzieć, że jako rozlewającemu absolutnie mi to nie przeszkadza, czy rozlewam po 100, po 50, czy po 25 ml. Powiem nawet, że zastanawiałem się czy nie było by lepiej rozlewać "na dramy" czyli po 20/40 ml. Smile

I właśnie wręcz przeciwnie - nie do końca zależy mi na tym, żeby z tych potencjonalnie słabych (tanich) wypustów brać większe sample, które póżniej spijam do połowy.

Rozwiązaniem było by może, żeby w ogłoszeniu samplingu podawać info w jakich rozmiarach jest rozlewane.

Smile
Odpowiedz
#59
malthead napisał(a):Jeżeli o mnie chodzi to muszę powiedzieć, że jako rozlewającemu absolutnie mi to nie przeszkadza, czy rozlewam po 100, po 50, czy po 25 ml. Powiem nawet, że zastanawiałem się czy nie było by lepiej rozlewać "na dramy" czyli po 20/40 ml. Smile

I właśnie wręcz przeciwnie - nie do końca zależy mi na tym, żeby z tych potencjonalnie słabych (tanich) wypustów brać większe sample, które póżniej spijam do połowy.

Rozwiązaniem było by może, żeby w ogłoszeniu samplingu podawać info w jakich rozmiarach jest rozlewane.

Smile

przy rozlewaniu 20/40 mózg by mi wybuchł od liczenia :lol: 50 są wygodniejsze.
Odpowiedz
#60
malthead napisał(a):Rozwiązaniem było by może, żeby w ogłoszeniu samplingu podawać info w jakich rozmiarach jest rozlewane.

Smile

W sumie można to wprowadzić, jeśli ktoś rozlewa po 25ml i chce rozlewać max 28 sampli z jednej butli to jego wola wiadomo Smile Wtedy może warto podawać cenę za sampla 25ml i ew. mnożyć tę jeśłi ktoś chce więcej. Każdy rozlewa jak mu wygodnie i wszyscy są szczęśliwi.

Czyli mogłoby być tak, że jak ktoś podaje cene za 50ml to najmniejsze sample jakie rozelwa są 50ml, jeśli za 25ml to 25ml.
Rozlewanie po 20ml też ma sens, jakiś.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości