Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Informacje techniczne
#41
Wiemy skąd te wzmożone ataki z Rosji? Jacyś agenci KGB chyba chcą się z nami napić :roll:
Odpowiedz
#42
snoop napisał(a):... Jacyś agenci KGB chyba chcą się z nami napić :roll:
Moglibyśmy nie dać rady wątrobowo Smile
Odpowiedz
#43
Separatyści ?
Odpowiedz
#44
Nie wiem czy tylko mnie, ale coś się rypnęło. Jak klikam "Nieprzeczytane Posty" to wyświetla mi się kilka stron nieprzeczytanych tematów, nawet sprzed roku :roll:

EDIT: wszystkie "nieprzeczytane" tematy są z działu WHISKY
Odpowiedz
#45
Pewnie chodzi o połączenie działów o których mowa tutaj: viewtopic.php?f=2&t=11&start=40#p20407
Skrypt uznaje, że są nowe bo zostały przeniesione do innego działu/scalone z innym działem. U mnie też się tak zrobiło. Trzeba trochę poklikać Wink
Odpowiedz
#46
cubus napisał(a):Pewnie chodzi o połączenie działów o których mowa tutaj: viewtopic.php?f=2&t=11&start=40#p20407
Skrypt uznaje, że są nowe bo zostały przeniesione do innego działu/scalone z innym działem. U mnie też się tak zrobiło. Trzeba trochę poklikać Wink

Na glownwej stronie po prawej stronie nad watkami jest link: "Oznacz wszystkie dzialy jako przeczytane"

Jak zostana wam tlyko nieprzeczytane z dzialu Whisky, to mozna kliknac i z glowy
Odpowiedz
#47
W związku z rosnącą społecznością nadeszła chwila, aby uporządkować niektóre sprawy w tym m.in. wszechobecne reklamy sklepów z whisky, od dnia 20-01-2015 w życie wchodzą nowe zapisy regulaminu (viewtopic.php?f=2&t=19):

§ VII. Sklepy z alkoholem
32. Zabronione jest reklamowanie się sklepów w jakikolwiek sposób w wątkach na forum (marketing szeptany, linki, oferta) o ile administrator nie wyrazi na to zgody
33. Zabronione jest umieszczanie nazw sklepów oraz linków do sklepów w podpisach, polach profilu, avatarach, nickach o ile administrator nie wyrazi na to zgody
34. Zabronione jest organizowanie samplingów pod brandem sklepu oraz rozprowadzanie sampli prywatnie, na któych później widnieje znak rozpoznawczy sklepu o ile administrator nie wyrazi na to zgody

Sklepy chcące wykorzystać przestrzeń forum do oferowania swoich produktów muszą przynieść wymierną korzyść dla tworzącej to miejsce społeczności. Dlatego na chwilę obecną jedynym, oficjalnie wspomagającym forum sklepem jest bestwhiskymarket.com.
Jednocześnie administracja forum SmakWhisky.com pozostaje otwarta na inne oferty nawiązania współpracy z nowymi podmiotami

Wszystkie dotychczasowe wpisy "sklepowe" zostaną trwale usunięte.
Odpowiedz
#48
nie wiem gdzie to dopasować: godzina na forum nie przestawiona Wink
Odpowiedz
#49
tomaj676869 napisał(a):nie wiem gdzie to dopasować: godzina na forum nie przestawiona Wink

Panel użytkownika -> Ustawienia -> Czas letni: TAK
Odpowiedz
#50
Bartek napisał(a):
tomaj676869 napisał(a):nie wiem gdzie to dopasować: godzina na forum nie przestawiona Wink

Panel użytkownika -> Ustawienia -> Czas letni: TAK

Dzieki, moja pierwsza zmiana czasu tutaj Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości