Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Informacje techniczne
jakieś starocie zepsute pijecie w buteleczkach niepewnego pochodzenia to się tak potem kończy, że oczy zawodzą Smile
Jak twórca logo i ogólnie kolorystyki klubowej zgadzam się ze stwierdzeniem, że jest mniej czytelnie na forum.
To jednak chwilowa sytuacja i niewielkie możliwości konfiguracyjne forum. Chcieliśmy wprowadzić kolejny element zwracający uwagę i to się udało.
Odpowiedz
Kolorystyka może być, ale bajzel jest w pokazywaniu nieprzeczytanych postów Wink
Odpowiedz
K@mil napisał(a):Kolorystyka może być, ale bajzel jest w pokazywaniu nieprzeczytanych postów Wink

WIemy w czym jest problem, ale wszystkie siły były skierowane na inne problemy, załatwimy to jutro. Niestety tzreba przebolieć chwilę.
Odpowiedz
To jest pierd, wiadomo.
Odpowiedz
Sendi,
Czy jest opcja, żeby wszystkie linki po kliknięciu otwierały się na nowej karcie/stronie?

Kolejna sprawa: po kliknięciu na ikonkę ostatniego wpisu przy jakimś temacie, strona się nie ładuje. Trzeba kliknàć na temat i potem dopiero na ostatnià stronę w temacie, żeby załadować ostatni wpis. Albo przy temacie kliknàć na ostatnià stronè i dopiero temat się ładuje.
Nie ma złej whisky. Jest tylko dobra whisky i lepsza whisky.
Odpowiedz
Cask Strength napisał(a):Sendi,
Czy jest opcja, żeby wszystkie linki po kliknięciu otwierały się na nowej karcie/stronie?
No wlasnie, to jest troche pracochlonne przy tej wesrji forum z ta skorka. Juz to przerabialem i wydaje mi sie, ze nie ma sensu tego robic. Chcialem przejsc na nowsza wersje PHPBB, ale po zainstalowaniu stara skorka i caly ten interfejs powraca do standardowej szaty phpBB - caly RocketTHeme sie wywala. To jest wina zmiany forum na wersje responsywna - duzo jest zmian w wygladzie. Chce to zrobic, ale ostatnio na tego typu rzeczy naprawde brakuje czasu.
Nie wiem czy wtedy byloby latwo zrobic te linki - nie wiem czy w nowej wersji tak jest. Generalnie mozna otwierac z ctrl klikajac na myszke, wtedy zawsze sie otwiera w nowym oknie - lub piszac posta uwzgledniac, zeby sie otwieralo w nowym poscie.

Cask Strength napisał(a):Kolejna sprawa: po kliknięciu na ikonkę ostatniego wpisu przy jakimś temacie, strona się nie ładuje. Trzeba kliknàć na temat i potem dopiero na ostatnià stronę w temacie, żeby załadować ostatni wpis. Albo przy temacie kliknàć na ostatnià stronè i dopiero temat się ładuje.
To wiem, ze tak jest i nie wiem z czego to wynika - nie znalazlem. Prawdpodobnie jest to wina skorki, a nie silnika. Naprawienie tego to tez jak zwykle czas i znalezienie problemu.
Odpowiedz
Ok. Przyjàłem.
Nie jest to coś z czym nie można żyć.
Wink
Nie ma złej whisky. Jest tylko dobra whisky i lepsza whisky.
Odpowiedz
Dziś dodaliśmy nowy dział na forum "Rum", a pojawił się on w nowej kategorii "Inne alkohole". Jeżeli w przyszłości będzie zapotrzebowanie na inne typy, to sukcesywnie będziemy dodawać.
Rum jest chyba najbliższy tematyce, a wydaje mi się, że każdy z nas sięgał, sięga lub chce sięgnąć po tego typu rzecz, aby się przekonać z czym to się je (a raczej pije).
Odpowiedz
Dział jest zablokowany, bo albo jestem ślepy, albo nie ma przycisku do tworzenia nowego tematu Smile
Odpowiedz
K@mil napisał(a):Dział jest zablokowany, bo albo jestem ślepy, albo nie ma przycisku do tworzenia nowego tematu Smile

Ja mam Wink

PS
Juz sprawdzam o co chodzi

EDIT
Teraz powinno byc lepiej
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości