Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie whisky do samplingu? IB, OB? Moja lista
#1
Witam,

Zbliżają się Święta, toteż proponuję zabawę/ankietę - odpowiadamy na pytanie: Jakiej wyjątkowej whisky w najbliższym czasie chciałbym spróbować w samplu? Każdy robi listę 10 najbardziej pożądanych, ja sobie to spiszę i rozsampluję najczęściej się powtarzające z korzystnym rabatem na każdej z butli. Co Wy na to?
Nie wiem, czy też mam swoją listę pisać - na razie wstrzymuję się od głosu...
Odpowiedz
#2
Cytat:Witam,

Zbliżają się Święta, toteż proponuję zabawę/ankietę - odpowiadamy na pytanie: Jakiej wyjątkowej whisky w najbliższym czasie chciałbym spróbować w samplu? Każdy robi listę 10 najbardziej pożądanych, ja sobie to spiszę i rozsampluję najczęściej się powtarzające z korzystnym rabatem na każdej z butli. Co Wy na to?
Nie wiem, czy też mam swoją listę pisać - na razie wstrzymuję się od głosu...

Może by tak zawęzić do dostępnych dla ciebie butli (masz jakąś listę)... bo jak każdy zacznie snuć marzenia to nie wiem co z tego wyjdzie Wink
Odpowiedz
#3
Też mi się tak wydaje. Najlepiej byłoby dodać pełną listę z aktualnymi butelkami ( wraz z numerami po kolei ). Smile
Pomysł ciekawy Edd Smile
Odpowiedz
#4
macie to w temacie: Pinot Warszawa-Lista Whisky; marzenia można snuć, nie wolno nikomu tego zabraniać; a nuż ściągnę taką perełkie? kto wie
Odpowiedz
#5
Cytat:Też mi się tak wydaje. Najlepiej byłoby dodać pełną listę z aktualnymi butelkami ( wraz z numerami po kolei ). Smile
Pomysł ciekawy Edd Smile

Najlepsze rozwiązanie to faktycznie aktualna lista
Odpowiedz
#6
no to wdepłem na minę... Smile dobra, do jutra się ogarnę Smile
Odpowiedz
#7
Bardzo fajny pomysl Edd Wink
Odpowiedz
#8
Cytat:no to wdepłem na minę... Smile dobra, do jutra się ogarnę Smile

Ty się ogarniesz... a my być może spełnimy samplowe marzenia Wink
Odpowiedz
#9
Nie śpieszno nam Edd. Do Świąt jeszcze trochę czasu Tongue
Odpowiedz
#10
Edd wrzuć też te CSy od Mackillopsa Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości