Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sample podstawek
#11
Dodatkowo mam jeszcze Arran 10Y 46%
Odpowiedz
#12
Sendilkelm napisał(a):Jeszcze raz, przepraszam, ale zrobię to w weekend - trochę pracy mi się nagromadzilo po godzinach wraz z budową domu.
Właśnie, swoją drogą o który weekend dokładnie Ci chodziło? :mrgreen:
Odpowiedz
#13
Grrr Smile
Jeśli chcesz, to podjedź jutro w okolicach godziny 14:00 do mnie z buteleczkami 100ml to zlejemy Smile Będę jutro 2-3h godziny w domu akurat.
Na razie mało czasu na cokolwiek, a buteleczek 100ml też nie mam.
Odpowiedz
#14
W ten weekend nie da rady niestety. Jakoś na początku tygodnia będę w wawp, to można wtedy. Albo po prostu mogę poczekać jeszcze trochę, na razie mam co pić. Wink
Odpowiedz
#15
Jakby ktoś chciał to mogę również odlać trochę od Balvenie Doublewood 43% i Glenfarclasa 1997-2012 CS.
Odpowiedz
#16
Przygotowałem Clynelisha i Bruichladdicha ale w 200ml Smile jesli nie chcesz placic za buteleczki to jak wypijesz to mozesz oddac, bo to moje ostateni 2 Smile
Odpowiedz
#17
Raczej szybko ich nie wypiję, także możesz napisać po ile. Najwyżej sobie przeleję do jakichś swoich jak znajdę.
Swoją drogą przy okazji jakiegoś kolejnego zamówienia można by zamówić buteleczek i zacząć w końcu realizować ten program comiesięcznego samplingu. Smile
Bardzo głęboko zastanawiam się nad zamówieniem z tego sklepu gdzieś tak w połowie lipca.
https://www.finlayswhiskyshop.de/
Masz tam np tego fiddika 19 po burbonie co chciałeś.
Odpowiedz
#18
Neptune napisał(a):Raczej szybko ich nie wypiję, także możesz napisać po ile. Najwyżej sobie przeleję do jakichś swoich jak znajdę.
Swoją drogą przy okazji jakiegoś kolejnego zamówienia można by zamówić buteleczek i zacząć w końcu realizować ten program comiesięcznego samplingu. Smile
Bardzo głęboko zastanawiam się nad zamówieniem z tego sklepu gdzieś tak w połowie lipca.
https://www.finlayswhiskyshop.de/
Masz tam np tego fiddika 19 po burbonie co chciałeś.

Też tak myślę z tym samplinigiem. Mam nadzieję, że uda mi się to ogarniać tak, żeby wam pakować i wysyłać Smile muszę na to znaleźć jakąś dobrą metodą, no i gdzie mogę kupować te buteleczki, po drodze do pracy czy coś.

Przejrzę ofertę tego sklepu. W wolnej chwli.
Odpowiedz
#19
Myślałem, że mieliśmy samplować kupując w WAWP :/
[Obrazek: mc.gif]
Odpowiedz
#20
larky napisał(a):Myślałem, że mieliśmy samplować kupując w WAWP :/

To będzie drugie źródło butelek. W WAWP powinniśmy mieć już ładną sumkę, a może jutro się zwiększyć. Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości