Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sample podstawek
#1
Neptune i Tomek poprosili o sample podstawek. Piszę tu a nie na PW, ale zastrzegam, że Neptune był pierwszy i tych co mogę dać tylko po 100ml, to ma pierwszeństwo w wyborze. Musicie się tylko uzbroić w cierpliwość, bo muszę mieć czas na zakup butelek 00ml i później wysłanie Smile Oczywiście do ceny, cena buteleczki + wysyłka (o ile będzie)

Obok linki do oryginalnych fotek butelek.

Ceny za 100ml.
1. Ardbeg TEN 10yo - 1x100ml ( 28 zł ) LINK
2. Clynelish 14yo - 2x100ml ( 30zł ) - hmmm nie mam zdjęcia - dziwne. W każdym razie ten Big Grin http://singlemalt.pl/clynelish-14-years-old-46-0-7-
3. Laphroaig 10 yo - 1x100ml ( 23 zł ) LINK
4. GLen Grant Major's Reserve - 1x100ml ( 12 zł ) LINK
5. GLenlivet 12 yo - 2x100ml ( 21 zł ) LINK

Dodatkowo
6. Bruichladdich Rum Cask 17 yo. - 2x100ml ( 45 zł ) LINK
7. Glenlivet Nadurra 16 yo Cask Strength 55.5% alk Batch 0712U- 2x100ml ( 42zł ) LINK

Wiem, że mało ale innych na razie nie chcę no i coś dla mnie też musi zostać Tongue
Odpowiedz
#2
Ech, tak się pechowo składa, że 4 na 5 z nich mam w swojej kolekcji (Granta mam 5 letniego, więc chyba to pewno prawie to samo), a Clynelisha też próbowałem :mrgreen:
Ale wielkie dzięki za chęci.
Ze swojej strony, oprócz tych co wyżej mógłbym zaproponować:
2x Balvenie 12 Doublewood (23zl)
1x Glenmorangie Original (22zl)
1x Glenfiddich 15 (26zl)
1x Ardbeg Uigeadail (43zl)
Szkopuł w tym, że nie mam buteleczek do tego. :?

Jak kogoś interesowałyby inne alkohole:
2x Bacardi 8 Anos Rum(17zl)
2x Hendrick's Gin (20zl)
Odpowiedz
#3
Neptune napisał(a):Ech, tak się pechowo składa, że 4 na 5 z nich mam w swojej kolekcji (Granta mam 5 letniego, więc chyba to pewno prawie to samo), a Clynelisha też próbowałem :mrgreen:
Ale wielkie dzięki za chęci.
No widzisz, ja mam inne, ale raczej nie do rozsamplowannia, przynajmniej na razie Smile
Odpowiedz
#4
Niedługo będę miał do sprzedaży m.in. ok. 400 ml Bowmore 15 Darkest (http://www.whiskyfun.com/archivemarch07-2.html#220307). Będę też wystawiał na BOW, ale jak ktoś by chciał to macie pierwszeństwo.
Odpowiedz
#5
Aktualne?
Jeśli tak to wziąłbym tego Bruichladdicha, Nadurrę i Clynelisha Smile
Odpowiedz
#6
ten sam zestaw co wyżej Tongue
Odpowiedz
#7
Chyba aktualne, muszę przejrzeć czy jeszcze jest w barku na stanie. Dziś wieczorem zrobię oględziny i dam znać. Jakby co 100ml moga być w butelkach po 200?
Odpowiedz
#8
Czemu nie. Najwyżej u siebie przeleję do setek jeśli jakieś znajdę.
Odpowiedz
#9
Jeszcze raz, przepraszam, ale zrobię to w weekend - trochę pracy mi się nagromadzilo po godzinach wraz z budową domu.
Odpowiedz
#10
Cześć.
Jeśli ktoś chciałby się skusić na sampla tych whisky to proszę o info na priv.
Ardbeg 10
Bowmore 15 Darkest
Glenfarclas 105
Caol Ila 12
Glendronach 15 Revival
Auchentoshan Springwood
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości