Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sampling odwrotny
#1
Nie wiedziałem gdzie umieścić temat, bo nie chce samplować a raczej potrzebuję butelki. Nie mamy dzialu kupie ): sam nie wiem dlaczego heheh .A że powiedzmy nie potrzebuję całej butelki ale jakąś jej część np. 400 ml, to dam tutaj. Poszukuję takiej perełki jak :
Glenlivet 12 ( albo coś podobnego, , dak dokładnie to nie jest żart. Tak jak wyżej całość ( w dobrej cenie ) lub jej większą część. Może wiecie ,, może macie a nie pijecie.
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#2
Ja chyba jeszcze mam coś w butelce

EDIT
Sprawdzilem, chyba 100ml się uzbiera, ew. niecałe jakieś 90-95, wieć może ktoś będzie miał więcej.
Odpowiedz
#3
To na spokojnie, najlepiej byłby żeby całość od jednej osoby żeby nie kombinować z transportem. Ale to jeszcze czas jest. Jak ktoś gdzieś zobaczy w sklepie w dobrej cenie pisać proszę Smile
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#4
Ja chyba dzis widziałem w sklepie po 109 albo 119 więc cena chyba do zniesienia. Jutro będę wracał z pracy to wdepnę i sprawdzę.
Odpowiedz
#5
O to tanio jak za to, zazwyczaj jest w okolicach 149zł
Odpowiedz
#6
Sendilkelm napisał(a):O to tanio jak za to, zazwyczaj jest w okolicach 149zł

Rafał już dawno 12-tka potaniała, standardowo stoi chyba po 120 w Carfurze czy tam innym Realu.
Odpowiedz
#7
Kolo mnie nieraz w markecie As bywają takie promocje. Za 149 wydaje mi się że jest z samplami "15" i "18"
Jutro o 15 będę szedł z pracy to sprawdzę
Odpowiedz
#8
Bartek napisał(a):
Sendilkelm napisał(a):O to tanio jak za to, zazwyczaj jest w okolicach 149zł

Rafał już dawno 12-tka potaniała, standardowo stoi chyba po 120 w Carfurze czy tam innym Realu.

Nie zwracam już na to uwagi Smile Ale skoro tak, to można powiedzieć, że whisky tanieje, a nie drożeje Tongue
Odpowiedz
#9
W Realu jest w zestawie z dwoma miniaturami 15Y oraz 18Y za bodajże 139 bądź 149PLN Wink
Odpowiedz
#10
snoop napisał(a):Ja chyba dzis widziałem w sklepie po 109 albo 119 więc cena chyba do zniesienia. Jutro będę wracał z pracy to wdepnę i sprawdzę.

Dzięki chlopaki za info,
Snoop jak będziesz mógł to byłbym wdzięczny za ssprawdzenie ceny.
Mam w palnie zrobić podstawową edukację mojej rodzince. Kilka podstawowych edycji, żeby na głęboką wodę od razu nie rzucać rodziny, bo jak z czerwonego jasia i balentyny z cola przeskoczą na takiego malta to ooooooo :lol: Po sherry już coś mam, torfiaka też , jeszcze taki Glenlivet plus coś jeszcze i będzie cacy.
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości