Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Benrinnes 1982 The Bottlers
#51
Daniel dzięki jeszcze raz za info.

Pozdrawiam.
Odpowiedz
#52
kraks napisał(a):Kto w ogóle zamawia ta butle na sample? Smile

morgan zbierał zapisy chyba jeszcze we wrześniu...albo nawet pod koniec sierpnia
Odpowiedz
#53
kraks tu był samplowany:
viewtopic.php?f=14&t=456

Jesteś na liście Wink
Odpowiedz
#54
O, jak miło! I ja jestem na liście Smile
Nie ma złej whisky. Jest tylko dobra whisky i lepsza whisky.
Odpowiedz
#55
Super wiadomosc, trzeba to opic Smile
Odpowiedz
#56
Oj tesknie bardzo za tym wypustem. Moze ktos poleci cos podobnego w rozsadnej jeszcze cenie?
Odpowiedz
#57
Dopisuję się do pytania: czy może ktoś polecić whisky podobnego kalibru w podobnej cenie co tytułowy Benrinnes ?
Odpowiedz
#58
z tego samego roku i ci sami zabutelkowali Teaninich w 2004:
https://www.whiskybase.com/whiskies/whi ... ch-1982-tb
inny profil smakowy, ale w aromatach to same drewno 100 letniego sakretarzyka z sypialni Babci.
tylko... jest tak jak jest i ponizej €600 ciezko kupic. niedawno na BOW byl sampling, ale samplujacy mial gest i dal sprobowac niedrogo.

wracajac do pytania: 100 litrow poprosze takiej whisky w cenie ~200€/flaszka. serio.
życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską whisky
Odpowiedz
#59
To moze macie pomysl na jakas zupelnie inna butle po dark sherry, nie the bottlers ale za to w cenie do oowiedzmy 200euro Smile
Odpowiedz
#60
kraks napisał(a):To moze macie pomysl na jakas zupelnie inna butle po dark sherry, nie the bottlers ale za to w cenie do oowiedzmy 200euro Smile
tez jestem zainteresowany. ale nie tak mi chodzi o sherry, jak o wyrazna dominacje fajnego starego drewna. i absolutbie nie mlode taniny (Kavalan), a ten politurowany babciowy sekretarzyk, albo drewniane i obszyte skora dziadkowe pudelko po cygarach.

any idea?
życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską whisky
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości