Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Benrinnes 1982 The Bottlers
#1
Mam dobre wieści! Może jeszcze we wrześniu będziemy mieli 30 butelek tego wspaniałego trunku! I to już będą ostatnie z tej beczki Sad Cena bez zmian.
Odpowiedz
#2
Bez zmian, tzn?
Odpowiedz
#3
750 zł
Odpowiedz
#4
To odkładać kasiorę trzeba Confusedhock:
ps. a może i znajdą się chętni na rozsamplowanie butelki jednej, ja nie próbowałem a opinie ma bardzo dobre :
zatem jak coś piszę się na 50 ml , a może i 100 ml Smile
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#5
Ja na całą kasy nie ogarnę, ale jak ktoś będzie miał chęć zająć się rozsamplowaniem butelki to też pewnie sampla przygarnę.
Odpowiedz
#6
Jak butelki się pojawią i zbiorą się chętni na rozsamplowanie to od 23 września mogę się tym zająć Smile
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#7
Z tego co pamietam to na whiskyauction ostatnio (08.2014) poszla za 265 euro, wiec cena 750 zl wyglada niezle. Moznaby sie pokusic nawet o zakup w charakterze inwestycyjnym, chociaz ciezko mi ocenic potencjal inwestycyjny Benrinnes
Odpowiedz
#8
Smile Ciężko ocenić potencjał inwestycyjny? Jak kupisz za 180 EUR i sprzedasz za 260 EUR , to nawet po odjęciu kosztów prowizji firmy aukyjnej zostanie w kieszeni chyba ze 20%. W banku lokata na rok to chyba ok. 3%...
Odpowiedz
#9
Nie no pewnie ze jestes do przodu na tej butelce juz w momencie kupna. Mi raczej chodzilo o dlugoterminowe prognozy, w sensie czy warto lokowac kase w benrinnes (ktora wiadomo ze przyniesie zysk), czy lepiej za ta kase kupic inna butelke ktora prawdopodobnie da nam wiekszy zysk w przyszlosci. Niestety ale majac ograniczony portfel trzeba selekcjonowac zakupy i odrzucac czesc butelek ktore by przyniosly zysk, aczkolwiek kusi mnie ten benrinnes bo lubie the bottlers Wink
Odpowiedz
#10
The Bottlers ma na WB chyba najwyższą średnią ocen, ponad 91, czyli selekcja znakomita, praktycznie same pewniaki.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości