Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Benrinnes 1982 The Bottlers
#41
*/2 potwierdzam
Odpowiedz
#42
Również potwierdzam wcześniej deklarowane 50ml odnośnie samplingu i czekam na odpowiedz odnośnie ceny/rabatu na cala butle, to być może też wezmę. Generalnie mam dylemat czy brać Benrinnesa czy tego Springbanka 18 Nectar z bow. Obie butle zapowiadają się świetnie. wszystko zależy czy Daniel będziesz w stanie dać jakiś rabat dla forum zwłaszcza ze cena startowa wzrosła z 750 na 790.
Odpowiedz
#43
Ja tez potwierdzam 50 poprosze
Odpowiedz
#44
Cena wzrosła z powodu bardzo wysokiego kursu GBP, ale oczywiście tę butelke dla forum dam w cenie starej, czyli 750zł :-)
Odpowiedz
#45
Hazelburn napisał(a):Cena wzrosła z powodu bardzo wysokiego kursu GBP, ale oczywiście tę butelke dla forum dam w cenie starej, czyli 750zł :-)
No popatrz, a ja się pośpieszyłem i wziąłem za 790 Sad
Może zrekompensujesz jakoś, może jakimś fajnym samplem? Smile
Odpowiedz
#46
Krzysiek napisał(a):
Hazelburn napisał(a):Cena wzrosła z powodu bardzo wysokiego kursu GBP, ale oczywiście tę butelke dla forum dam w cenie starej, czyli 750zł :-)
No popatrz, a ja się pośpieszyłem i wziąłem za 790 Sad
Może zrekompensujesz jakoś, może jakimś fajnym samplem? Smile

Krzysiek, ja bym raczej uznal to na poczet nastepnego konkursu organizowanego przez Daniela, juz dwa byly, pewnie bedzie i trzeci Smile
A tak naprawde to na nastepna na pewno dostaniesz dodatkowy rabat w okolicach 40 zl.
Odpowiedz
#47
Pukajcie a będzie wam otworzone...
Odpowiedz
#48
Panowie Smile tylko ta jedna butelka na sample dla forum jest za 750zl. W drodze wyjątku.Smile Normalnie 790 zł.
Odpowiedz
#49
Hazelburn napisał(a):Panowie Smile tylko ta jedna butelka na sample dla forum jest za 750zl. W drodze wyjątku.Smile Normalnie 790 zł.

No i sprawa rozwiązana. Smile
Odpowiedz
#50
Kto w ogóle zamawia ta butle na sample? Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości