Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Konkurs] Napisz notkę, wygraj sampla ed. 2
#11
Sendilkelm napisał(a):
K@mil napisał(a):
Sendilkelm napisał(a):Kamilu, jesteś jednym z faworytów Smile Walczysz sam ze sobą o whisky z notą: ponad 90 na WhiskyBASE!!
Nie powiem, że można dostać taniej, ale whiskybase wycenia pośrednio (poprzez wycenę butelki) sampla 50ml, który jest do wygrania na: 166 zł Smile
Rafał adres do wysyłki znasz Wink Big Grin

Już zapakowane Tongue

... odkrywamy karty - Sampel będzie z destylarni na literę G

To rozpakuj, bo moje się piszą :lol:
Odpowiedz
#12
Ujawniamy nagrodę:

http://www.whiskybase.com/whisky/568/glendullan-1974
Odpowiedz
#13
Piłby Big Grin
Odpowiedz
#14
Jeszcze niecały miesiąc do rozstrzygnięcia konkursu... także niektórzy mają szanse nadgonić! Zapraszam do tworzenia swoich wątków whiskowych.

Kto nie wygra nagrody, będzie miał okazje zanabyć sampla, jednak ilość będzie BARDZO ograniczona i niestety tania impreza to nie będzie.
Odpowiedz
#15
Postanowiłem zakończyć konkurs wcześniej, z kilku względów - mam nadzieję, że nikt nie będzie miał mi tego za złe, ale chyba każdy wie, kto tylko i wyłącznie może zostać zwycięzcą. Po co to przedłużać Smile
Innymi powodami są, konkurs jednak trochę za długi, chce puścić sampling tego co zostało, więc osoba, która wygra mogłaby mieć ostatecznie dwa sample kupiony i wygrany, co byłoby kiepską sytuacją itd.

Zwycięzcą jest: K@mil
https://www.youtube.com/watch?v=tvbyY7oMT2E

Także Kamlu, leci do Ciebie sampelek Glendullana. Tadam!
Odpowiedz
#16
Big Grin Kamil kim jesteś? Jesteś zwycięzcą!!! Wink

Gratulejszyn Kamilu, z tego sampla też prosimy o fajną notkę Wink

P.S. tak jak już wcześniej pisałeś Rafale, można by te tematy z notatkami trochę wyczyścić, bo u mnie ostatnio to w ogóle się rozpisaliśmy nie na temat Wink Da radę?
Odpowiedz
#17
snoop napisał(a):Big Grin Kamil kim jesteś? Jesteś zwycięzcą!!! Wink

Gratulejszyn Kamilu, z tego sampla też prosimy o fajną notkę Wink

P.S. tak jak już wcześniej pisałeś Rafale, można by te tematy z notatkami trochę wyczyścić, bo u mnie ostatnio to w ogóle się rozpisaliśmy nie na temat Wink Da radę?

Trzeba będzie poczyścić, ale mamy wspaniałego moderatora Smile Haha Tongue
Odpowiedz
#18
Gratulacje Kamil Wink
Odpowiedz
#19
Sendilkelm napisał(a):
snoop napisał(a):Big Grin Kamil kim jesteś? Jesteś zwycięzcą!!! Wink

Gratulejszyn Kamilu, z tego sampla też prosimy o fajną notkę Wink

P.S. tak jak już wcześniej pisałeś Rafale, można by te tematy z notatkami trochę wyczyścić, bo u mnie ostatnio to w ogóle się rozpisaliśmy nie na temat Wink Da radę?

Trzeba będzie poczyścić, ale mamy wspaniałego moderatora Smile Haha Tongue

Ba, najwspanialszego Big Grin Pół wieczora u mnie w temacie pisaliśmy głupoty, rozsamplowaliśmy Lafroja morganowi za jego plecami, każąc mu płacić za wysyłkę sampli i nawet pół bana nie było Wink
Odpowiedz
#20
No kurdę, dzięki wielkie Panie adminie! Smile Tak każdy poniedziałek może się zaczynać Smile Opis drama oczywiście będzie.

PS. Dzięki snoop, Bartek Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości