Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stowarzyszenie ?
#21
Pomysł przedni . Może ograniczymy się tylko do single malt ? Polish Single Malt Association = PSMA ?
Oczywiście jeśli członkostwo z Londka będzie zatwierdzone Big Grin
Pozdrawiam Grzegorz

[Obrazek: MFW+drinking+whisky+Apple+Juice+_420e695...05c4f8.gif]

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ">http://www.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ</a><!-- m -->
#22
Na początek te 120 jak dla mnie jest O.K. Normalne, że z czasem, gdybyśmy chcieli realizować jakieś prężne pomysły to 120 może być mało. Możnaby wtedy zwiększyć składkę i podzielić ją kwartalnie, żeby mocno nie odczuć tego w kieszeni. Ale na razie na podstawowe potrzeby statutowe powinno wystarczyć. Nazwa wydaje mi się ciekawa, ale jak ktoś ma jeszcze jakiś pomysł niech wali śmiało.
#23
Ja też się piszę! 120 brzmi bardzo rozsądnie. Nie mogę się doczekać naszej pierwszej beczki Smile
#24
Albo pierwszego zebrania przy tej beczce Big Grin :mrgreen:
#25
Panowie ... i panie Smile

BO to trzeba działać. Kto co robi, lista rzeczy do załatwienia, członków i ruszamy. Moim zdaniem nazwa już jest, szkoda dywagować, bo im dalej w las tym trudniej się będzie zdecydować. Składka jak widać też większości pasuje. Na początek trzeba opłacić założenie, założyć konto stowarzyszeniowe ... to chyba 2 najważniejsze sprawy szczegolnie na początek.

Siedziba - Smile
#26
Hej, mam dziś gości i nie mogę uczestniczyć w dyskusji, jeśli chodzi o siedzibę to może być u mnie. Papierki mogę ogarnąć, KRS , statut itd.

Pozdrawiam
#27
Co do wpisu do KRS to dla stowarzyszeń jest darmowy, chyba że stowarzyszenie prowadzi działalność gospodarczą
#28
Ja sie pisze, tylko ktora nazwa bo to ca Grzeskiek zaproponowal jest tez super Smile skladka tez jak na poczatek rozsadna Wink
#29
Uzupełniłem listę członków w 1 poście:

Lista członków:
1. Hazelbrun
2. K@mil
3. Morgan82
4. Snoop
5. Sendilkelm
6. Bartek
7. mernan
8. mraiusz123
9. pchela1980
10. p4blo
11. piokiller

Jeśli kogoś brakuje to pls o napisanie, piję piwko i mogę nie ogarniać Tongue
#30
menran napisał(a):Pomysł przedni . Może ograniczymy się tylko do single malt ? Polish Single Malt Association = PSMA ?
Oczywiście jeśli członkostwo z Londka będzie zatwierdzone Big Grin

Ja bym raczej nie sprowadzał do SM, dlatego, że blend albo cokolwiek może się kiedyś jakoś trafić. Wiadomo, że 99% to SM, ale po co od razu w nazwie mieć, że tylko SM ... i zamykać sobie w jakiś sposób pole.
Np. SMWS ma Scotch, a mają też japońce - wiadomo niby nikt na to nie patrzy, ale jednak jakoś tam to odbiega.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości