Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kieliszki do degustacji
#41
Ważne, że jak się whisky wleje, to da się z niego wypić Tongue
Odpowiedz
#42
U mnie ten z festiwalu stoi dla ozdoby bo rzeczywiście trochę spory :roll: Swoją drogą na takie imprezy kielonek powinien być właśnie wykonany jak ten chivasa: masywny, grube szkło...niezniszczalny
Odpowiedz
#43
malthead napisał(a):a w temacie: czy ktoś z was ma na zbyciu kielonek z WarsawWhiskyFest?

Serwus . Ja mam jak coś bo zabrałem coś więcej Smile
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#44
K@mil napisał(a):
malthead napisał(a):
snoop napisał(a):Zgubiłeś? Potłukłeś?


potłukłem przy nocnej akcji przewijania dzieciaka
Nie potrafię sobie tego wyobrazić - kieliszek, dziecko, pampers Big Grin Wink

SingleMaltMinisMan napisał(a):Swoją drogą to kieliszki przygotowane na WWF są - przynajmniej dla mnie - zbyt duże i tym samym nieporęczne. Podoba natomiast mi się ich wyprofilowanie jak i grawerunek.
Co Wy o nich sądzicie ? Smile
Zdecydowanie za duży, nie używam go w ogóle z tej własnie racji, ale kształt faktycznie elegancki.


a mnie jakoś odpowiadał. i właśnie fajny profil miał.

a co do dziecka i pampersa, to się tu nie nabijać proszę. Chodziłem z kruszynką w środku nocy po mieszkaniu, żeby uspać i zachaczyłem Sam nieprzytomny) gdzieś w kuchni i bęc :evil:
Odpowiedz
#45
I żadnych konkursów nie potrzeba Wink
Odpowiedz
#46
morgan82 napisał(a):
malthead napisał(a):a w temacie: czy ktoś z was ma na zbyciu kielonek z WarsawWhiskyFest?

Serwus . Ja mam jak coś bo zabrałem coś więcej Smile


Serwus Morgan.

To sie musimy dogadać jakoś. Ustalimy coś na PM, żeby nie zaśmiecać wątka, ok?
Odpowiedz
#47
To Kruszynka wisi teraz tatusiowi kieliszek Smile Wink Moja za to garnie się do turkusowej butli Bruichladdich Big Grin Cała się do niej trzęsie Big Grin
Odpowiedz
#48
Ja chyba do Was MOPS powysyłam :lol:
Odpowiedz
#49
K@mil napisał(a):To Kruszynka wisi teraz tatusiowi kieliszek Smile Wink Moja za to garnie się do turkusowej butli Bruichladdich Big Grin Cała się do niej trzęsie Big Grin
Po Tatusiu to ma ? Wink
Pozdrawiam Grzegorz

[Obrazek: MFW+drinking+whisky+Apple+Juice+_420e695...05c4f8.gif]

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ">http://www.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ</a><!-- m -->
Odpowiedz
#50
snoop napisał(a):Ja chyba do Was MOPS powysyłam :lol:


:lol: :lol: :lol:
bestia z ciebie snoop. :lol: :lol: potrafisz dopier.....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości