Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Degustacja WhiskyNight
#51
morgan82 napisał(a):Rafal mi pasuje jak najbardziej.

TO wstpenie mozemy tak sie umowic. Jakby co bede dzwonil!
Odpowiedz
#52
No to super. Dzięki wielki Rafał.
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#53
Przyjedzcie jutro do hotelu wcześniej to może jakąś małą degustację z rozenkiem przygotujemy :twisted:
Odpowiedz
#54
surykatka napisał(a):Przyjedzcie jutro do hotelu wcześniej to może jakąś małą degustację z rozenkiem przygotujemy :twisted:

CHetnie, ale ja od 6 rano do 12 mam zajety dzien Sad
Odpowiedz
#55
Wcześniej tzn. która? Ja jeszcze rano mam kilka obowiązków, ale na 13 mogę się wyrobić Wink
Odpowiedz
#56
Sendilkelm napisał(a):Konrad, ja jade samochodem Smile mysle, ze ok 13:00

Jesil ktos chce sie zabrac to moge zgarnac z Mokotowa, jesli ktos ma sie zgubic to moge zgarnac i z innego miejsca, ale najchetniej nie wjezdzalbym do centrm Wawy tylko smignal OBWODNICA Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin Jade od strony zach.


Rafał, znajdzie się jedno wolne miejsce? Wezmę coś na drogę Big Grin
Odpowiedz
#57
mariusz123 napisał(a):
Sendilkelm napisał(a):Konrad, ja jade samochodem Smile mysle, ze ok 13:00

Jesil ktos chce sie zabrac to moge zgarnac z Mokotowa, jesli ktos ma sie zgubic to moge zgarnac i z innego miejsca, ale najchetniej nie wjezdzalbym do centrm Wawy tylko smignal OBWODNICA Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin Jade od strony zach.


Rafał, znajdzie się jedno wolne miejsce? Wezmę coś na drogę Big Grin

Jasne!
Odpowiedz
#58
Ja już od dzisiaj z rozenkiem i spółką z.o.o zdobywamy Wawę, dla odważnych jesteśmy w hotelu od dziś do niedzieli.. zapraszamy na rzeź niewiniątek :twisted:
Odpowiedz
#59
Hehe pamietajcie ze poranek z kac vegas ma byc z soboty na niedziele Big Grin zebysmy Was nie szukali po miescie jutro hehe
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#60
Widzę że będzie zacnie Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości