Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Degustacja WhiskyNight
#41
Etam... może nie chodzi o whisky, ale o prelekcje...
Odpowiedz
#42
Sendilkelm napisał(a):Gotowi?
Gotowi i podekscytowani. Ostatnimi wydarzeniami. Oby tylko paczka doszła na czas. To oprócz tego co na degustację zaprezentujemy zbiór na whiskylegend oraz szczegóły wyjazdu wgiskytour 2015.
Prelekcje o Whisky będą krótkie Wink
Odpowiedz
#43
Prelekcje o Whisky będą krótkie Wink[/quote]

Moja to napewno będzie krótka Big Grin
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#44
Ok a teraz pytanie jak jedziecie na miejsce degustacji. Czy jedzie ktoś środkami transportu publicznego ? Confusedhock: Jak tak to może ktoś ma ochotę połączyć siły bo wtedy napewno się nie zgubię. Ktoś chce połączyć siły ehehe
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#45
Konrad, ja jade samochodem Smile mysle, ze ok 13:00

Jesil ktos chce sie zabrac to moge zgarnac z Mokotowa, jesli ktos ma sie zgubic to moge zgarnac i z innego miejsca, ale najchetniej nie wjezdzalbym do centrm Wawy tylko smignal OBWODNICA Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin Jade od strony zach.
Odpowiedz
#46
OOOO to ja jak mogę to się chętnie przyłączę. To gdzie i o której mam być na mokotowie i się zjawię.
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#47
Będzie fajnie coś tak czuje w kościach Smile
Odpowiedz
#48
Wypijcie za tych, co nie mogli być Smile Wink
Odpowiedz
#49
morgan82 napisał(a):OOOO to ja jak mogę to się chętnie przyłączę. To gdzie i o której mam być na mokotowie i się zjawię.

No właśnie - gdzie i o której to dobre pytanie. Skąd jedziesz?
Godzinę będę mógł ustalić jak będę znał plan dnia na sobotni poranek, bo wiesz teraz mnóstwo spraw. Plan jest taki, żeby na 13:15-13:30 być na miejscu, więc musielibyśmy się spotkać około 12:45. CO do miejsca to możemy ustalić teraz. Metro Urysnów.
Odpowiedz
#50
Rafal mi pasuje jak najbardziej.
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości