Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ardbeg 10YO 0,7l
#1
Nietrafiony zakup. Żona wiedziała, że lubię whisky, tylko nie zna niuansów Smile bo piję irlandzkie whiskey. Przeczytałem co nieco o smaku tego trunku - aromat świeżego asfaltu z pewnością mnie nie zachwyci, ale widzę, że jest to ceniony trunek i z pewnością zachwyci konesera. butelkowana w 2012 - polska akcyza z datą 2013. Cena sklepona to niecałe 200 zł. Proponuję 110 zł plus koszty wysyłki.
#2
Skąd jesteś ? Smile
#3
Nie z Bolesławca, a whisky nie była kupowana w Carrefourze, jeśli do tego zmierzasz Smile Smile
#4
hehhe jak ładnie poinformowani Smile
cena fajna jak za tego Ardbega, ktoś chętny ?
"coco jambo i do przodu"
#5
Absolutnie nie zmierzałem do tego , Chciałem tylko dowiedzieć się czy z Warszawy bo chętnie bym wziął :lol:
#6
Smile ok. Mieszkam w Będzinie (Śląskie) Po prostu szukałem na forach informacji o smaku i cenie Ardbega i u Was trafiłem na wątek z Bolesławcem w tle, który mi się spodobał Smile Tak więc chcę tę butelkę spieniężyć (nawet ze stratą) bo nie jestem kolekcjonerem a raczej "użytkownikiem" whiskey Smile
#7
Przynajmniej nie ściemnia nam tu kolega Smile Ja bym kupił ale czekam już na dostawę z krakowskiego Carrefoura Big Grin
[Obrazek: mc.gif]
#8
Witam raz jeszcze Smile

Transakcja została sfinalizowana - proszę o zamknięcie wątku.
Dziękuję wszystkim za zainteresowanie, choć szkoda, ze butelka była tylko jedna Big Grin

Pozdrawiam Świątecznie,
johan24


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości