Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Z] Tobermory Green Label 50,1%
#1
Byc moze uda mi sie zdobyc jeszcze jedna butelke. Cena za 100ml ok. 190 pln. Chetni?
Odpowiedz
#2
A byłaby szansa na to, by jeszcze jedna butelka extra Ci się napatoczyła? Gdyż poluję i poluję na takową i upolować nie mogę...
Odpowiedz
#3
Niestety nie. Limitowana edycja Smile
Odpowiedz
#4
Czeskie źródło?
Odpowiedz
#5
Nie. Ale masz ją dostęną na www.gentlestore.cz . Z tym, że zrobiłem u nich zamówienie 7-go lutego i jeszcze nie otrzymałem towaru.
Odpowiedz
#6
Czyli mamy podobne doświadczenia z naszymi czeskimi sąsiadami, też jakiś czas temu podjąłem próbę zamówienia czegoś u nich, bezskuteczną niestety... Co do Tobermory, to widziałem właśnie tą pozycje w ich asortymencie, ale to raczej z góry przegrana sprawa Big Grin
No nic, Tobie gratuluję dojścia i zazdraszczam Wink
Odpowiedz
#7
Tzn w ubiegłym tygodniu dostałem informację, że w środę wysyłają, co po miesiącu braku jakiegokolwiek kontaktu, jest jakąś zmianą. Dobrze, że płaciłem kartą i paypaylem.
Miałeś doświadczenia z tym sklepem czy w ramach przesrogi z jakimś innym?
Odpowiedz
#8
ja w tym momencie "walczę" z jednym sklepem z Czech. Ale to temat na osobny wątek...
Odpowiedz
#9
To podawajcie nazwy żeby ktoś inny się nie "naciął"
Odpowiedz
#10
Tomku tego małego off topu ciąg dalszy... Na stronie www.gentlestore.cz, owszem Tobermory jest, ale coś namieszali, bo o ile zdjęcie butelki mają GL, to moc jaką podają wskazywałby bardziej na RL...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości