The Taste of Whisky

Pełna wersja: [Z] Tobermory Green Label 50,1%
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Byc moze uda mi sie zdobyc jeszcze jedna butelke. Cena za 100ml ok. 190 pln. Chetni?
A byłaby szansa na to, by jeszcze jedna butelka extra Ci się napatoczyła? Gdyż poluję i poluję na takową i upolować nie mogę...
Niestety nie. Limitowana edycja Smile
Czeskie źródło?
Nie. Ale masz ją dostęną na www.gentlestore.cz . Z tym, że zrobiłem u nich zamówienie 7-go lutego i jeszcze nie otrzymałem towaru.
Czyli mamy podobne doświadczenia z naszymi czeskimi sąsiadami, też jakiś czas temu podjąłem próbę zamówienia czegoś u nich, bezskuteczną niestety... Co do Tobermory, to widziałem właśnie tą pozycje w ich asortymencie, ale to raczej z góry przegrana sprawa Big Grin
No nic, Tobie gratuluję dojścia i zazdraszczam Wink
Tzn w ubiegłym tygodniu dostałem informację, że w środę wysyłają, co po miesiącu braku jakiegokolwiek kontaktu, jest jakąś zmianą. Dobrze, że płaciłem kartą i paypaylem.
Miałeś doświadczenia z tym sklepem czy w ramach przesrogi z jakimś innym?
ja w tym momencie "walczę" z jednym sklepem z Czech. Ale to temat na osobny wątek...
To podawajcie nazwy żeby ktoś inny się nie "naciął"
Tomku tego małego off topu ciąg dalszy... Na stronie www.gentlestore.cz, owszem Tobermory jest, ale coś namieszali, bo o ile zdjęcie butelki mają GL, to moc jaką podają wskazywałby bardziej na RL...
Stron: 1 2 3 4