Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aberlour A'Bunadh
#51
plus jeszcze przesyłka po Polsce by dotarła do mnie czy innych zainteresowanych. Wyjdzie z 280zł pewnie. Chyba, że jest opcja by wysłali bezpośrednio do mnie żeby dwa razy nie przesyłać?
Odpowiedz
#52
Dostałem info ze sklepu whiskyzone.de:

W sklepie j/w Batch 49 jest dostępny - cena 50,90 Eur. Koszty przesyłki do PL wynoszą 14,95 Eur, niezależnie od ilości butelek (? - dziwne trochę). Płatność via PayPal, też może trochę podniesć ostateczny koszt.

Ponieważ nie jestem, na tą chwilę, w stanie powiedzieć kiedy mógł bym zorganizować darmowy transport z niemiec, nie proponuję na tą chwilę takiego rozwiązania. Podejrzewam, że połowa lutego, ale potwierdzić będę to mógł dopiero pod koniec stycznia a wtedy B49 może już być niedostępny. Koszty dostawy do PL nie są tragiczne, więc myślę, że można to tak ogarnąć. Moje konto w sklepie ma zostać dostosowane do zamówień z przesyłką do PL, więc teoretycznie można zamawiać.

Ja całej flaszki nie biorę ale wziął bym dużego sampla. Jeżeli ktoś chce całą to proszę pisać. Na sampling możemy wziąść jedną, lub dwie, lub ..... butle, w zależności od ilości chętnych. Kwestie finansowe musimy ogarnąć przed zamówieniem. Zamawiać możemy teraz albo np. po świętach/nowym roku - pytanie jak w tedy z dostępnością.

Cena za 100 ml wynosi ca 41,- zł i zawiera przelicznik po kursie 4,35 zł/1eur oraz koszt dostawy przy zamówieniu 1 butelki. Jeżeli zamówimy więcej, cena będzie niższa.
Doliczyć trzeba szkiełko standardowo 2 zł i przesyłkę na terenie PL - 10 zł przy samplach i ca. 15 zł (kurier) przy całej butli.

Deyzję o ostatecznej realizacji możemy podjąć jak się okaże ile butelek chcemy zamówić. Więc jak, samplujemy?
Odpowiedz
#53
Zastanawiam się czy nie łatwiej i taniej będzie zamówić z masterofmalt. Przesyłka do PL (do 21 butelek około) stała (21 funtów). Jest batch 49 i 50. Chyba pewniejsze źródło bo zamawiałem i wszystko poszło sprawnie. Skoro przesyłki z DE nie jesteś w stanie załatwić a przesyłka do PL jest niepewna to może lepiej z UK? Mogę ogarnąć temat.

Jeśli jednak DE to ja chętnie wejdę w butle jedną jeśli cena ostatecznie wyjdzie niska. Czyli jeśli będziemy mieli spore zamówienie (wg mnie min. 4 butelki). W sumie UK też to dotyczy Smile
Odpowiedz
#54
cubus napisał(a):Zastanawiam się czy nie łatwiej i taniej będzie zamówić z masterofmalt. Przesyłka do PL (do 21 butelek około) stała (21 funtów). Jest batch 49 i 50. Chyba pewniejsze źródło bo zamawiałem i wszystko poszło sprawnie. Skoro przesyłki z DE nie jesteś w stanie załatwić a przesyłka do PL jest niepewna to może lepiej z UK? Mogę ogarnąć temat.

Jeśli jednak DE to ja chętnie wejdę w butle jedną jeśli cena ostatecznie wyjdzie niska. Czyli jeśli będziemy mieli spore zamówienie (wg mnie min. 4 butelki). W sumie UK też to dotyczy Smile


Z tego co piszesz, to wszystko zależy od samej ceny butli. Przesyłka z UK narazie wychodzi znacznie taniej bo w przeliczeniu ok. 112 zł zamiast ca. 65,- zł. Koszty rozesłania w PL pozostaja te same. Sklep mam sprawdzony bo zamawiałem juz kilka razy u nich z wysyłką do niemiec. Zawsze wszystko bez problemów szło.

Generalnie jednak, powiem szczerze, nie mam za bardzo teraz głowy na kolejny sampling w tej chwili a widzę, że pozostali też jakoś specjalnego ciśnienia nie mają. Troche tego jeszcze muszę ogarnąć, jeszcze kilka własnych zamówień jest, no i święta na karku. Może wrócimy do tematu po nowym roku?
Odpowiedz
#55
Jak dla mnie po nowym roku to lepiej. Jakoś się znajdzie gdzieś batch 49 Smile
Odpowiedz
#56
też tak myślę, tymbardziej, że chyba ciśnienie z ludzi zeszło i nikt oprócz nas się nie odezwał.
Odpowiedz
#57
No to jeszcze ja się odezwę ze stwierdzeniem, że wolę po nowym roku, ewentualnie po Świętach Wink
Odpowiedz
#58
Słuchajcie, zamiast kombinowac - singlemalt.pl bedzie mialo po nowych roku pewnie batcha 49, obecnie maja 48 w cenie 299 zl, wiec jest szansa na identyczna cene. Moze to troche wiecej niz 50 euro, ale bez przesylki, na miejscu od razu, bez kombinowania.
Odpowiedz
#59
Sendilkelm napisał(a):Słuchajcie, zamiast kombinowac - singlemalt.pl bedzie mialo po nowych roku pewnie batcha 49, obecnie maja 48 w cenie 299 zl, wiec jest szansa na identyczna cene. Moze to troche wiecej niz 50 euro, ale bez przesylki, na miejscu od razu, bez kombinowania.
I to jest chyba najlepsza opcja Smile Poczekamy i zobaczymy co będzie dostępne w styczniu.
Odpowiedz
#60
Sendilkelm napisał(a):Słuchajcie, zamiast kombinowac - singlemalt.pl bedzie mialo po nowych roku pewnie batcha 49, obecnie maja 48 w cenie 299 zl, wiec jest szansa na identyczna cene. Moze to troche wiecej niz 50 euro, ale bez przesylki, na miejscu od razu, bez kombinowania.

Też o tym myślałem , ale narazie trzeba poczekać na butelkę.
Najprostsze rozwiązanie , blisko i jak zwykle pewnie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości