Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SPRZEDAM Maker's Mark bourbon
#1
Witam serdecznie
Mam do odsprzedania kilka buteleczek o pojemności 700ml bourbonu Maker's Mark.
Cena jaką proponuję to 80zł. Chętnie zamienię się również na jakieś inne trunki, ciekawe propozycje mile widziane Smile
Pozdrawiam:
K
#2
80PLN ?? Za tyle w pierwszym lepszym monopolowym można dostać.
Ciekawe propozycje ?? Dlaczego mielibyśmy zamienić coś ciekawego na chłam , no chyba że Sir Edwards wchodzi w gre haha? :lol:
#3
SingleMaltMinisMan dlaczego jesteś taki niemiły dla kolegi ?

80 zł to bardzo dobra cena
I nigdzie się za taką nie kupi

Cena podstawowa to 99 zł i jeszcze nie widziałem mniejszej.
#4
kikujiro napisał(a):Cena jaką proponuję to 80zł. Chętnie zamienię się również na jakieś inne trunki, ciekawe propozycje mile widziane Smile
Pozdrawiam:
K

Rozumiem że 80 zł z wliczoną już przesyłką??? Wink
#5
nie lubię pić napisał(a):SingleMaltMinisMan dlaczego jesteś taki niemiły dla kolegi ?

80 zł to bardzo dobra cena
I nigdzie się za taką nie kupi

Cena podstawowa to 99 zł i jeszcze nie widziałem mniejszej.

Jak możesz to zajrzyj kolego chociażby do Fresha , u mnie stoją po 82.99PLN odkąd pamiętam i dopiero wtedy napisz , że nigdzie taniej się nie kupi , dla twojej wiadomości
#6
Napisałeś że za 80 można dostać w każdym pierwszym monopolowym - to po pierwsze
Czyli już się mijasz z prawdą, bo nie można dostać po takiej cenie.
Po drugie, nie mam pojęcia co to za sklep o którym piszesz i pewnie mało kto o nim słyszał.
Może dasz jakiś namiar na niego ?
Po trzecie, propozycja wymiany na blenda z dyskontu za 40 zł to więcej niż śmieszna propozycja.
Kolego Smile
#7
Wspomniany sklep to dobrze znana sieciówka w całym kraju z dużą ilością placówek , więc nie wiem w czym widzisz problem.
To fakt mijam się z prawdą , średnia cena 80 a 90zł jest naprawdę rozpięta , wszędzie jest po 700zł.
Po trzecie - jeżeli w przykładzie wymiany nie znalazłeś ironii to kur** serdecznie Cie pozdrawiam chłopie.
Po czwarte prosiłbym o nie komentowanie każdego słówka Forumowiczów, bo jest to naprawdę według mnie ( i większości tutaj ) bardzo irytujące , w szczególności jeżeli chodzi o tak prozaiczny wątek :twisted: :twisted:
Byłbym zapomniał , po piąte życzę Ci powodzenia na Forum.
#8
Ja też mogę mieć po około 90 pln i to litra, więc szału nie ma. Jak się dupy nie chce ruszyć poza najbliższy, sklep to może rzeczywiście dobra cena. Kupuj skoro się podoba.
SingleMaltMinisMan napisał(a):Po czwarte prosiłbym o nie komentowanie każdego słówka Forumowiczów, bo jest to naprawdę według mnie ( i większości tutaj ) bardzo irytujące , w szczególności jeżeli chodzi o tak prozaiczny wątek
Trafiłeś w sedno Smile Zawsze się ktoś taki znajdzie, co nic nie wnosi, a sieje zamęt.
#9
Mieszkam w Łodzi i pierwsze słyszę o tej wielkiej sieciówce.
Ponadto jeśli się uważa że 80 zł to dużo to wypada dać link na produkt z mniejszą ceną a nie się chwalić że kupi się taniej.
Daj namiar na tego litra za 90 zł

Odnośnie słowa zamęt to odsyłam do słownika

A jeśli już wchodzimy w szczegóły
To używanie zwrotu 'ten chłam' raczej bym zachował dla siebie
#10
Proszę bardzo:
"» rzeczownik zamęt
synonimy: bałagan, galimatias, harmider, rozgardiasz, zamęt, zamieszanie"

Namiar: Free Travel Poland; http://www.travel-free.pl/


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości