Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ardbeg
Wielka dolewka Smile a ja właśnie sobie go dzisiaj wlałem. Może jak postał to wyszedł na ludzi Smile
Odpowiedz
Auriverdes jest jeszcze dostępny , pewnie nikt się nawet nie spodziewał , że się znowu pojawi do kupienia. Według mnie to naprawdę bardzo porządny Ardbeg , jeden z najlepszych na przestrzeni ostatnich 5 lat.
Szkoda , że - póki co - destylarnia nie zrobiła takiej niespodzianki z SN14 Smile
Odpowiedz
To właśnie jest najfajniejsze: jedni go zjechali a drudzy uważają, że był porządny. Grunt to mieć swoje zdanie
Odpowiedz
Dla mnie Ardbeg od pewnego czasu trzymam ten sam - średni poziom. Galileo, Arbog, Auri ... wszystkie jedno i to samo prawie, 3-4 oceny
Odpowiedz
Cytat:Dla mnie Ardbeg od pewnego czasu trzymam ten sam - średni poziom. Galileo, Arbog, Auri ... wszystkie jedno i to samo prawie, 3-4 oceny

Jak to mówią na jedno kopyto Wink
Odpowiedz
Masz rację Sendi , rozmawiając tylko i wyłącznie o wersjach OB to mniej więcej wszystkie limitowane edycje z ostatnich lat trzymają jeden i ten sam poziom , żaden z nich nie jest super wybitny , ale przy tym żaden nie jest niepijalny. Aktualnie ciekaw jestem jaką bombkę spece od marketingu szykują na przyszły rok w związku z dwustuleciem istnienia destylarnii , jest kilka fajnych propozycji , ale czy światło dzienne ujrzy kilka sztuk czy jedna jak zwykle to już tylko czas pokaże.
Podobnie z Laphem , z tym że z mnieszym marketingiem , PRem i rozmachem Wink
Odpowiedz
Mogliby wydac 200 butelek limitowanej edycji, ale pewnie nie stac nas bedzie na to Tongue
Odpowiedz
Ewentualnie wypuszczą wszystkie spekulacyjne edycje , które będą oficjalnie możliwe do kupienia tylko i wyłącznie naraz jako zestaw 6 za GBP2500 , ściągając pomysł od G&M z dosyć świeżej serii Private Collection Ultra Wink
Odpowiedz
Sendilkelm napisał(a):Mogliby wydac 200 butelek limitowanej edycji, ale pewnie nie stac nas bedzie na to Tongue
No ale.... za siebie mów Wink
Pozdrawiam Grzegorz

[Obrazek: MFW+drinking+whisky+Apple+Juice+_420e695...05c4f8.gif]

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ">http://www.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ</a><!-- m -->
Odpowiedz
Mogę odstąpić całą butlę albo rozsamplować Ardbeg Ten 0,7 L (25,- zł / 100 ml z buteleczką).

Ktoś chętny?

Pozdrawiam,
m.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości