Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie blokować
#11
Ok, więc tak, mam do sprzedana Galileo:

Dla wszystkich po cenie 500 zł, cla "nie lubie pic" po 550 zł, bo nie ma nic przeciwko temu, że zarabiam Big Grin
#12
Nie wiem co Ci daje, bo to Ty bezsensownie to robisz.
To forum to nie bazar na którym wszystko można sprzedać - a powoli tak się zaczyna robić. I tego chcemy uniknąć.
#13
A dlaczego mi chcesz sprzedać drożej niż innym ?
Przecież jestem spoko gość Smile
Ponadto to jednak jest spora różnica między tymi postami

A co do sprzedaży to przecież jeśli chcecie tego unikać to wystarczy zlikwidować dział
Nie da się czegoś unikać a zarazem to robić
Nie ma niestety idealnych rozwiązań
Mi się wydaje że możliwość taniego zakupu towaru legalnie zakupionego jest bardzo dobrym pomysłem.
#14
Mi się osobiście wydaje, ze dalsza dyskusja jest bezproduktywna. Gościu po prostu wpadł w pułapkę zastawioną przez morgana, bo jakby się nie przyznał, że jest z Bolesławca nie byłoby całej tej afery. Oczywiście masz coś w dobrej cenie - sprzedaj to, ale jak będziemy akceptować ludzi, którzy zarejestrowali i napisali jeden czy dwa się byleby tylko zarobić, to niektórzy niedługo zaczną sprzedawać marchewkę, maliny i kremówki papieskie. Wiadomo, że każdy chce zarobić, ale niech to robi wg zasad Forum.
#15
Jeszcze tylko dodam, że tam kolega potrafił znaleźć temat o okazjach cenowych i podać.
Po krótkiej dyskusji zorientował się pewnie, że jest to dużo taniej niż tanio i że może na tym zyskać, więc kupił resztę i szuka zbytu.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości