Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Whisky dla początkującego
#11
Hazelburn napisał(a):Najlepiej wejdź na bestwhiskymarket.com i wybierz butelki do 150zł Smile

Ja bym polecił Arrana 10YO lub Mortlacha 2003 10YO od The Ultimate.

Przepraszam za reklame Smile

dobrze gada dać mu whisky, Smile
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#12
Reklama można powiedzieć, że pożądana (przynajmniej przeze mnie w tym temacie) Smile

Może i opinia powierzchowna, ale Mortlach 2003 ma piękną etykietę ! Na plus również numerowana butelka. Zrobiło na mnie wrażenie. Mógłbym prosić o jakieś informacje nt. smaku i aromatu ?
Odpowiedz
#13
Z wiadomych względow nie moge spróbować wszystkiego co mam w sklepie :-) ale ten Mortlach jest z beczki po bourbonie wiec należy sie spodziewać raczej smaków owocowych, waniliowych, owoce tropikalne itp. Poza tym Mortlach jako destylarnia ma swoją markę ogólnie rzecz biorąc. No i przede wszystkim za tę cenę masz whisky z konkretnej beczki... Daj Boże każdemu takiego początku jeśli chodzi picie whisky :-)
Odpowiedz
#14
jasiek196 napisał(a):Reklama można powiedzieć, że pożądana (przynajmniej przeze mnie w tym temacie) Smile

Może i opinia powierzchowna, ale Mortlach 2003 ma piękną etykietę ! Na plus również numerowana butelka. Zrobiło na mnie wrażenie. Mógłbym prosić o jakieś informacje nt. smaku i aromatu ?
etykieta to fakt ladna, prosta ale ładna, ale ni chodzi tu o etykietę Smile Ogólnie destylarnia bardzo dobra, Na pewno na plus że nie filtrowana na zimno, i nie karmelizowana.Jak zaczynasz dopiero przygodę z whisky to śmilo mozna polecić. Myśle że jakośc trunku będzie o wiele lepsza niż niektóre podstawówki. Ale kup, wypij i sie przekonaj jak Ci posmakuje. Cena też jest ok. Nic dodać nic ująć, chyba że może poszukac czegoś z podstawówek Glendronacha Smile mi tam smakuje.
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#15
Mortlach zamówiony, mam nadzieję, że będzie dobrym początkiem kolekcji Smile Serdeczne dzięki za pomoc. Pozdrawiam. Smile
Odpowiedz
#16
no to fajowo, to jak dojdzie i go spróbujesz daj znac jak Ci smakował.
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#17
jasiek196 napisał(a):Mortlach zamówiony, mam nadzieję, że będzie dobrym początkiem kolekcji Smile Serdeczne dzięki za pomoc. Pozdrawiam. Smile
Mam pewne obawy co do tego startera ale napisz jak go oceniasz.
Pozdrawiam Grzegorz

[Obrazek: MFW+drinking+whisky+Apple+Juice+_420e695...05c4f8.gif]

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ">http://www.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ</a><!-- m -->
Odpowiedz
#18
Zapędy muszę trochę ostudzić, gdyż spróbuję go na początku kwietnia dopiero Sad . Jednakże, możecie być pewni, że podzielę się pierwszym wrażeniem ! Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości