Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
whisky royal salute 21 year old
#21
Sendilkelm napisał(a):
pb69 napisał(a):mozna ją wystawic na aukcji i okaże się, że warta jest 25 funtów - koszty, czyli sprzedający dostanie w przeliczeniu na PLN 180

I tak dziwne, ze ktos tutaj wyrazil zainteresowanie kupna Smile

O i jakie szczescie. Jest na aktualnej aukcji SWA Smile
http://www.scotchwhiskyauctions.com/sto ... flagon-1l/

Forum to nie służy do sprzedaży whisky i zarabiania na tym kroci. Oferty tutaj są ofertami przyjacielskimi i tak je traktujemy, jeśli chcesz zarobić - wystaw na aukcje lub kup koncesje i otwórz sklep. Nie pozwolimy tu na robienie w balona i wyciskanie jak najwyższych kwot za słabe whisky.

Swoją drogą Sendi to nie ten kolor. Sam posiadam wszystkie jakie kiedykolwiek zostały wyprodukowane , tylko że w miniaturkach. Nie wiem jak sytuacja prezentuje się z dużymi , ale w mini najbardziej "very rare" jest właśnie brąz. Sam wygrałem tę miniaturkę po ciężkich bojach ze 2-3 lata temu na niemieckim eBayu za około 600PLN - okazja Big Grin
Wracając do powyżeszej oferty , jedyne co mogę powiedzieć to koleżanko "karakala" nie patrz na ceny w polskich sklepach , bo oni na byle gówno nakładają kosmiczne marże ( oczywiście nie wszyscy ) Wink . Co więcej , jeżeli komuś naprawdę zależałoby dorwać tego Chivasa Salute to bez problemu można wyhaczyć za 250PLN wraz z wysyłką etc etc. Poresztą tak jak koledzy już wspomnieli butelki są tutaj sprzedawane raczej w postaci bardzo dobrych ofert , tylko żeby się pozbyć niepotrzebnego balastu.
Zapewniam Cie , że nikt tutaj z obecnych nie zapłaci Bóg wie ile za whisky - well , kamionkę a nie zawartość.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz to jest na świecie tyle portali aukcyjnych utworzonych w tym celu , że tam można wysłać - oczywiście za swoje pieniądze - a od ceny końcowej dodatkowe 10-20% plus prowizje, także żeby przypadkiem się nie okazało że zarobisz miliony Big Grin pozdrawiam
#22
karakala napisał(a):kurcze jasne ze nie trzeba sie zgadzać na propozycje.
ale jak sie nie jest zainteresowanym to nie trzeba innym psuc sprzedazy nie?
Ja to widzę z innej strony, większość tu zarejestrowanych osób jest już w jakiś sposób znajomymi. Ja nie psuje sprzedaży nowo zarejestrowanej osobie, a pomagam nie dać się wrobić znajomym. I tak to traktuje.

karakala napisał(a):czy jak stwoje w kolejce do sklepu i przedemna ktos cos kupuje to elegancko jest wtracic "e ja bym tyle nie dal, nie wart wiecej niz polowe ceny" ? A tak tu sie co po niektorzy zachowali, ale przez internet wydaje im sie że zasady dobrego wychowania nie obowiązuja, czyż nie tak jest?
Jeśli przede mną stoi mój dobry kolega, to jasne, że mu powiem, że nie warto. Jeśli będzie stała przypadkowa osoba, to nie będzie mnie obchodzić. Dlatego jeśli ta butelka zostałaby wystawiona na aukcji SWA, WA czy jakiejkolwiek innej to tam bym nie komentował i to olał, ale została dodana na naszym forum w gronie przyjaciół czy znajomych, to pozwoliłem sobie pomóc.
#23
Sendilkelm napisał(a):
karakala napisał(a):kurcze jasne ze nie trzeba sie zgadzać na propozycje.
ale jak sie nie jest zainteresowanym to nie trzeba innym psuc sprzedazy nie?
Ja to widzę z innej strony, większość tu zarejestrowanych osób jest już w jakiś sposób znajomymi. Ja nie psuje sprzedaży nowo zarejestrowanej osobie, a pomagam nie dać się wrobić znajomym. I tak to traktuje.

karakala napisał(a):czy jak stwoje w kolejce do sklepu i przedemna ktos cos kupuje to elegancko jest wtracic "e ja bym tyle nie dal, nie wart wiecej niz polowe ceny" ? A tak tu sie co po niektorzy zachowali, ale przez internet wydaje im sie że zasady dobrego wychowania nie obowiązuja, czyż nie tak jest?
Jeśli przede mną stoi mój dobry kolega, to jasne, że mu powiem, że nie warto. Jeśli będzie stała przypadkowa osoba, to nie będzie mnie obchodzić. Dlatego jeśli ta butelka zostałaby wystawiona na aukcji SWA, WA czy jakiejkolwiek innej to tam bym nie komentował i to olał, ale została dodana na naszym forum w gronie przyjaciół czy znajomych, to pozwoliłem sobie pomóc.

Otóż to , cała prawda , piękne i mądre słowa Tongue
#24
bujacie bujcia i bujacie.
bujna wyobraznie macie
bez problemu mozna kupic za 250 zl z wysyłka ?, jasne, tylko takiej oferty nikt z was nie znalazl.
wymyslacie żeby jak najtaniej kupic, za absurdalnie niska cene
tyle
wiecej mi sie pisac nie chce.
#25
karakala napisał(a):bujacie bujcia i bujacie.
bujna wyobraznie macie
bez problemu mozna kupic za 250 zl z wysyłka ?, jasne, tylko takiej oferty nikt z was nie znalazl.
wymyslacie żeby jak najtaniej kupic, za absurdalnie niska cene
tyle
wiecej mi sie pisac nie chce.

Hahaha pisze to osoba , która sama dzień temu podała , że nic siè nie zna w temacie whisky itp hehe ciekawie ciekawie.
Wszystko jest podane obiektywnie , jeżeli o mnie chodzi to nawet 100 zł nie dał bym
#26
SingleMaltMinisMan napisał(a):
karakala napisał(a):bujacie bujcia i bujacie.
bujna wyobraznie macie
bez problemu mozna kupic za 250 zl z wysyłka ?, jasne, tylko takiej oferty nikt z was nie znalazl.
wymyslacie żeby jak najtaniej kupic, za absurdalnie niska cene
tyle
wiecej mi sie pisac nie chce.

Hahaha pisze to osoba , która sama dzień temu podała , że nic siè nie zna w temacie whisky itp hehe ciekawie ciekawie.
Wszystko jest podane obiektywnie , jeżeli o mnie chodzi to nawet 100 zł nie dał bym

Dokładnie. Problem w tym, że tu wiele osób siedzi w temacie od lat. Część z nas prowadzi sklep albo ma bezpośrednie kontakty z ... a dobra - szkoda gadać. Smile Ale my się nie znamy
#27
SingleMaltMinisMan napisał(a):
karakala napisał(a):bujacie bujcia i bujacie.
bujna wyobraznie macie
bez problemu mozna kupic za 250 zl z wysyłka ?, jasne, tylko takiej oferty nikt z was nie znalazl.
wymyslacie żeby jak najtaniej kupic, za absurdalnie niska cene
tyle
wiecej mi sie pisac nie chce.

Hahaha pisze to osoba , która sama dzień temu podała , że nic siè nie zna w temacie whisky itp hehe ciekawie ciekawie.
Wszystko jest podane obiektywnie , jeżeli o mnie chodzi to nawet 100 zł nie dał bym

na whisky sie nie znam, ale na ekonomi juz tak. skoro najtanie w internecie cos mozna kupic za granica za 60 euro plus jakies 20 za wysylke to cena 200 zl jest mocno zanizona. nie musze znac sie na whisky zeby to stwierdzic.
a prywatne odczucia kogos typu "100 bym nie dal" nie zmieniaja wogole wartosci tego produktu. Mi sie moga nie podobac jakies perfumy ale nie obnizy to ich wartosci dla kogos kto je lubi.
#28
karakala napisał(a):
SingleMaltMinisMan napisał(a):
karakala napisał(a):bujacie bujcia i bujacie.
bujna wyobraznie macie
bez problemu mozna kupic za 250 zl z wysyłka ?, jasne, tylko takiej oferty nikt z was nie znalazl.
wymyslacie żeby jak najtaniej kupic, za absurdalnie niska cene
tyle
wiecej mi sie pisac nie chce.

Hahaha pisze to osoba , która sama dzień temu podała , że nic siè nie zna w temacie whisky itp hehe ciekawie ciekawie.
Wszystko jest podane obiektywnie , jeżeli o mnie chodzi to nawet 100 zł nie dał bym

na whisky sie nie znam, ale na ekonomi juz tak. skoro najtanie w internecie cos mozna kupic za granica za 60 euro plus jakies 20 za wysylke to cena 200 zl jest mocno zanizona. nie musze znac sie na whisky zeby to stwierdzic.
a prywatne odczucia kogos typu "100 bym nie dal" nie zmieniaja wogole wartosci tego produktu. Mi sie moga nie podobac jakies perfumy ale nie obnizy to ich wartosci dla kogos kto je lubi.
Smacznego Big Grin
Pozdrawiam Grzegorz

[Obrazek: MFW+drinking+whisky+Apple+Juice+_420e695...05c4f8.gif]

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ">http://www.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ</a><!-- m -->
#29
ojojojoj ale się naczytałem. Ciekawe co z tego wyniknie. Nie ma się co denerwować. No niestety ( dla sprzedających ) a stety ( dla kupujacych )takie mamy forum,a forumowicze się znają i sobie pomagają. Wszystkie posty dotyczące lepszych cen s, gdzie coś można kupić taniej , w lepszej cenie są pozytywne. Na naszym forum nikt nie kupi nic w cenie zbliżonej do cen sklepowych. Tu nawet nikt nie bierze cen polskich pod uwagę. Ktoś przedstawił propozycję sprzedaży a chlopaki ją szybko zweryfikowali. Smile
no ale może się ktoś skusi na butelkę. Powodzenia.
"coco jambo i do przodu"
#30
Dajcie już spokój:-)
Zamiast zastanowić się ile mógłbym zaoferowac za tego Saluta, po przeczytaniu all postów, już nie wiem czy byłem bardzo zainteresowany pozyskaniem jej do mojej kolekcji czy średni...a może wcale i z ciekawości tu wszedłem
Maskara!:-P
Od usuwania i oceny wiarygodności postów jest Moderator, reszta osób nie powinna wpływac na to.
Pozdrawiam! Peace!
<!-- m --><a class="postlink" href="https://www.facebook.com/whiskyczywieszze">https://www.facebook.com/whiskyczywieszze</a><!-- m -->

Zapraszam do polubienia mojej stronki na facebook "Whisky-czy wiesz że"
Fakty, ciekawostki, informacje, edukacja;-) dla miłośników 'wody życia'!


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości