Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jack Daniels Gold Medal
#1
Witam wszystkich, Chętnie kupię Jack Daniels Gold Medal 1954 lub Gold Medal 1915. Jeśli ktoś ma, lub wie gdzie kupić proszę o informację.
#2
Witam ja poszukuje 1904 1913 i 1914 wieczorem poszukam ci polski strony gdzie można kupić w dobrej cenie ,gdybyś wiedział roczniki ,których ja poszukuje daj znać
#3
Witam
Ja już przeszukałem wszystkie polskie strony wszerz i wzdłuż, wykonałem mnóstwo telefonów i nie znalazłem już tych butelek. Mają je tylko dwa sklepy i krzyczą sobie w granicach 800 - 900 złotych. Jeżeli chodzi o rok 1903 i 1904 to wiem że w tym sklepie dostaniesz http://www.sklep-domwhisky.pl/kraje-poc ... 91b3fd6528 ale z tego co widzę to oni też mają ceny z kosmosu.
pozdrawiam
#4
Witam ponownie
JD Gold Medal 1954 już zakupiłem, natomiast rok 1915 w dalszym ciągu poszukuję. Jeżeli ktoś chce sprzedać, lub wie gdzie można zakupić ten rok lub inne wydania unikatowe na Polskim rynku bardzo proszę o kontakt.
#5
waliza22 napisał(a):Witam ponownie
JD Gold Medal 1954 już zakupiłem, natomiast rok 1915 w dalszym ciągu poszukuję. Jeżeli ktoś chce sprzedać, lub wie gdzie można zakupić ten rok lub inne wydania unikatowe na Polskim rynku bardzo proszę o kontakt.

PayPal jak i wysyłka do Polski dostępna :

http://www.ebay.de/itm/JACK-DANIELS-1915...3a8b2a53cc
#6
Jack Daniels Gold Medal 1954 i 1915 kupione (dzięki Paweł) Jeżeli ktoś z Was będzie miał do sprzedania Sceny From Lynchburg lub inne unikatowe wydania Jacka to proszę o kontakt.
#7
Czytałeś?

Cytat:Regulamin działu SPRZEDAM

1. Ogłoszenie musi być zgodne z szablonem ogłoszenia dostępnym w dziale SPRZEDAM (link)
2. Użytkownik umieszczający ogłoszenie musi posiadać minimum 30-dniowy staż na forum
3. Aby zamieścić ogłoszenie trzeba posiadać minimum 10 postów w dziale Uisge Beatha
4. Ogłoszenia mogą obejmować tylko i wyłącznie whisky/whiskey
5. Ogłoszenia niezgodne z regulaminem będą niezwłocznie usuwane
6. Administracja forum nie bierze odpowiedzialności za umieszczone ogłoszenia.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości