Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Johny Walker Gold Centenary 18years
#11
Krzysiek napisał(a):Z drugiej strony nie ma co się dziwić, na allegro i ebayu nie wystawi, na tablicy też chyba nie, to się szuka forów, jedyne miejsce.
Dokladnie jest to problem.
Pozdrawiam Grzegorz

[Obrazek: MFW+drinking+whisky+Apple+Juice+_420e695...05c4f8.gif]

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ">http://www.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ</a><!-- m -->
#12
Krzysiek napisał(a):
menran napisał(a):
Krzysiek napisał(a):No naprawdę, nie szanują nas.
Dlaczego ? Bo to Johny ? To whisky moze ktos lubi
Piłeś to?
Lubić to można coś co jest tanie i dobre. A to nie jest ani tanie, ani dobre.
Nie chce mi się wymieniać co można za tę cenę kupić.

Nie gadaj , bo akurat ten jest jednym z lepszych JW jakie piłem. 180PLN to cena bardzo przyzwoita jeżeli ktoś poszukuje
#13
SingleMaltMinisMan napisał(a):Nie gadaj , bo akurat ten jest jednym z lepszych JW jakie piłem.
Jeśli chodzi o blendy to pełna racja. Ale jak się pije nawet średnie malty, to różnica jest kolosalna. Trudno jest zrobić krok w tył. Jak smarujesz chleb masłem, to do margaryny już ze smakiem nie wrócisz.
I tu nie chodzi o jakiś szpan czy snobizm. Każdy zaczynał od blendów, żaden wstyd, ale smaku nie oszukasz.
#14
Cytat:Jeśli chodzi o blendy to pełna racja. Ale jak się pije nawet średnie malty, to różnica jest kolosalna. Trudno jest zrobić krok w tył. Jak smarujesz chleb masłem, to do margaryny już ze smakiem nie wrócisz.
I tu nie chodzi o jakiś szpan czy snobizm. Każdy zaczynał od blendów, żaden wstyd, ale smaku nie oszukasz.

Wiadomo , że jakością odbiega od większości SM i jak najbardziej nie mogę się z tym nie zgodzić , niemniej jednak wśród linii JW jest wg mnie godny uwagi. Jeżeli ktoś jest do niego przekonany to na pewno skorzysta z powyższej atrakcyjnej jak na ten produkt oferty Wink
#15
To jest ta wersja Centenary, droższa trochę od zwykłej Reserve. W tym wypadku, można przyznać, że relatywnie cena dobra. Ale to tylko tyle, bo do takiego pierwszego z brzegu np. Ardbega Ten, jak ze słońca na ziemię. :oops:


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości