Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Port Ellen CC GORDON & MacPhail 1982/2006
#11
Szanowni Panstwo,

Ja sie bardzo ciesze ze forum to skupia wielu pasjonatow i znawcow tematu. Jak slusznie ktos zauwazyl, podana cena jest przecietna. Nie stawiam tezy ze sprzedaje okazyjnie, sam rowniez zajmuje sie kolekcjonowaniem whisky i rowniez chcialbym kupowac zawsze najtaniej jak to mozliwe... Uwazam jednak ze wypisywanie postow typu ze mozna kupic taniej warto poprzec faktami (chociaz link).

Ja rowniez rozeznalem rynek i wiem ze nie jest latwo kupic ta butelke, ponadto w zadnym poscie nie napisalem ze TWE dajr mi 250 funtow tylko ze "anglicy" tyle sa sklonni zaplacic. Ponadto nie wypiuje rowniez bzdur ze to wyjatkowa okazja lub rarytas...

Prosze uznac moja oferte za nieaktualna.

Z powazaniem

Aleksander
#12
Szanowni Panstwo, najmocniej przepraszam ze poczuliscie sie urazeni czymkolwiek co zostalo wyslane przeze mnie na forum. Ja rowniez zajmuje sie kolekcjonowaniem whisky i informuje ze znam wartosc swoich butelek. Nikogo nie mialem zamiaru naciagnac ale rowniez nie pozwole na sprzedaz w cenie zanizonej. Raz jeszcze przepraszam za problem i zamieszanie. Chcialem tylko zaproponowac sprzedaz ciekawej whisky w uczciwej cenie.

Pozdrawiam wszystkich Smile
#13
Alekmjk napisał(a):Prosze uznac moja oferte za nieaktualna.

Zamykam zatem wątek. Jeśli założyciel będzie chciał ponownie wystawić to samo dalej, to proszę o informacje na PW - otworzę wtedy wątek.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości