Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Port Ellen CC GORDON & MacPhail 1982/2006
#1
Witam,

Mam na sprzedaż butelkę Port Ellen Connoisseurs Choice, 1982 bottling 2006, butelka wraz z kartonowym opakowaniem. Prosze o przyzwoite propozycje, polecam sprobowac wyszukac ta whisky w jakimkolwiek sklepie lub aukcjach... Szukajcie nawet w sklepach w Angli i Szkocji. Whisky o bardzo niskiej dostepnosci. Ostatnio dostalem propozycje z thewhiskyexchange ale logistyka to pewien problem dlatego sprobuje na rodzimym rynku.

Serdecznie zapraszam

Prosze kontakyowac sie ze mna droga mailowa: aleksander.kwasowski@gmail.com

Zdjecia sa zbyt duze aby je zaladowac a ja posluguje sie urzadzeniem mobilnym i nie moge zmienic rozmiaru wiec bede je wysylac mailem dla zainteresowanych (przepraszam za taki glupi problem)
#2
no to panie powiedz jaka cena ? tylko poważnie , bez jakiś ze to rarytas.
Od zaraz możemy ją mieć za 1199 zł.
Więc jaka jest Twoja propozycja ?
żeby nie było że rzucam puste słowa :

Druga w tym roku tygodniowa promocja:

1. Glenrothes 1995 43% - 299/249
2. Glen Mhor 1982 27yo 46% Coopers Choice - 569/489
3. Macallan Select Oak 40% 1l - 279/249
4. Glenlivet 21yo 43% - 675/589
5. Port Ellen 1982 (2006) 40% Gordon & MacPhail - 1699/1199
"coco jambo i do przodu"
#3
Tak widzialem juz ten post, PINOT robi promocje Smile niezla cene dal Smile w tej sytuacji moge sprzedac pierwsza butelke za 1050zl. Mam jeszcze kilka sztuk ale Anglicy placa 250 funtow i czekam na dalsze propozycje. W kazdym razie zeby nie byc goloslownym kto sie zdecyduje na ta cene to zapraszam Smile


Pozdrawiam
#4
Bez obrazy. Ale ten Port Ellen CC jeszcze był do kupienia 3 miesiące temu za 180 funtów w centrum Londynu.
Historie ze TWE płaci Tobie 250 funtów za butelkę możesz odłożyć na półkę z bajkami.
Standardowo wychodzą średnio z oferta 30-50% wartości butelki (przecież muszą na tym zarobić).
Na mniej znanych aukcjach w UK mozna jeszcze wyhaczyć Port Ellena za 150 funtow.
#5
A ja w Szkocji widzialem za 1000 funtow, takie dyskusje nie maja sensu.

Moja cena 1050zl, dzial ten sluzy do oferowania a nie komentowania.

Pozdrawiam raz jeszcze.
#6
Nie denerwujcie się Smile
Wiadomo że ceny są zawsze wychylone w dwie strony.
Niektórzy wystawiają coś taniej bo chcą szybko sprzedać za mniejszą sumę a inni wystawiają bardzo drogo bo myślą że trafią na kogoś kto ma za dużo kasy albo szukać w internecie nie potrafi.
A co do komentowania cen, to raczej jest to dobry pomysł.
Nikt nie chce przepłacać i każdy może wkleić link z niższymi cenami.
Zresztą jak będzie chętny to i tak się z nim dogadasz co do ceny Smile

To nie jest sklep, raczej taki targ na którym negocjują dwie strony.
Udanych transakcji życzę wszystkim w miłej atmosferze.
#7
Alekmjk napisał(a):A ja w Szkocji widzialem za 1000 funtow, takie dyskusje nie maja sensu.

Moja cena 1050zl, dzial ten sluzy do oferowania a nie komentowania.

Pozdrawiam raz jeszcze.

Nikt tutaj nie pisał, że rzeczy w dziale sprzedam nie służą do komentowania. Jesteśmy gronem znajomych, którzy chcą dla siebie dobrze, więc żeby się nikt nie naciął na coś, co można kupić taniej (nawet dużo), to warto ostrzegać kolegów przed takimi ofertami.
#8
Dobrze prawisz Rafale Smile
[Obrazek: mc.gif]
#9
Jasne sprawa ze dobrze gada. Ale trzeba brac pod uwage ze to jest forum o whisky a nie o dup... marynie wiec osoby tu piszace maja pojecie na temat cen i co sie dzieje. Wiec nie widze sensu mowienia jaka to nie fajna butelka i ile chodzi w Anglii bo My to wiemy. Wiec prosze porostu brac pod uwage ze My sie tutaj nie damy oszukac, na jakiec ceny z Angli. Mimo wszystko uwazam ze cena za ta PE jest przecietna. ( jak ktos bedzie chcial to kupi, i tyle )
A dzial jak dzial, kolega dal oferte , My jej nie akceptujemy ale swoje zdanie na temat pisac bedziemy.
Zdecydowanie nik z grona forumowiczow za nic tu nie przeplaci. A napewno zanim cokolwiek kupi skonsultuje i zbada caly rynek i wszystkie mozliwosci.
"coco jambo i do przodu"
#10
Był był bardzo ostrożny ze stwierdzeniami typu ''my wiemy '' ile to kosztuje Smile
Może Ty i kilka osób wie, ale na pewno nie wszystkie Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości