Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
5 rumów na spróbowanie
#11
zostało jeszcze po 100ml każdego oprócz carribbean jacka z TWA (to mała butelka)
Odpowiedz
#12
To poprosze co zostalo po 50ml
Odpowiedz
#13
To ja poproszę ostatni zestaw
Odpowiedz
#14
Nic już nie zostało?
Odpowiedz
#15
dziś postaram się rozlać i dam znać co zostało
Odpowiedz
#16
rumy rozlane, oklejone i jutro pierwsze wysyłki, trochę to trwało ale roboty z tym trochu było a czasu jak zawsze za mało ;(
Odpowiedz
#17
Jeśli masz jeszcze 1,2 i 3, to ja bym chętnie po 50ml.

Brugala i Zacapę 23 mam, bardzo sympatyczne i podobne do siebie, ale przez beczki po PX zupełnie inne od pierwszej trójki Wink
http://rudeduchy.pl/ - kolejny blog o whisky
Odpowiedz
#18
niestety wszystko poszło. natomiast tomash jesteś pewny że to wpływ beczki po PX? moim zdaniem to całkiem inne alkohole, może produkowane inaczej, o leżakowaniu się nie wypowiem. czytałem jedynie, że Zacapa jest produkowany z soku trzciny cukrowej no i to beczkowanie jest dość skomplikowane, ale ile w tym prawdy? w każdym razie osobiście bardziej pasują mi trzy pozostałe, od razu czuć że to rum. a co do zacapy to zgodzę się z jedną z opinii: Glorified sugar syrup Wink
Odpowiedz
#19
Paczka odebrana. Wszystko ok. Dzięki!
Odpowiedz
#20
Moja wczoraj w paczkomacie, wsadził ją tam gdzie listy, nie wiem jak się wkłada, ale myślałem, że choć pamiętam jak się wyciąga, dawno nie miałem możności korzystać , nagimnastykowałem się jak Najman w ringu, nie szło wytargać, zajęło mi to kilka minut. Później patrzę a paczka otwarta, spakowana super, tona taśmy dodatkowo, ale ktoś przeciął taśmę z boku i na bank są braki, bo to widać gołym okiem, ze ktoś naprawdę w paczkę zaglądał, otwieram, a tam nie ma pięciu buteleczek, zamiast pięciu jest sześć, bardzo dziękuje za trud i akcję, bo w środku widać było pracę włożoną w przygotowanie do wysyłki, jeszcze raz wielkie DZIĘKI.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości